Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipoláris zavarosként,hogy...

Bipoláris zavarosként,hogy lehet normális életet élni? Aki ebben van,milyen gyógyszer vagy mi segít?

Figyelt kérdés

júl. 11. 17:01
 1/4 Szándékos Bendegúz ***** válasza:
36%

Ez egy jellegzetes Problémája sokaknak.

Van valaki a környezetedben, aki tönkreteszi a hangulatodat.

Amikor meg nincs a közeledben, akkor jól érzed magad, aztán megint ott van és szemétkedik veled.

Én nem gyógyszert ajánlok, hanem, hogy keresd meg, hogy kivel beszéltél mielőtt elromlott a hangulatod.

júl. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%

Hozzátartozóként:

Fontos a támogató környezet, és minden hangulatváltozást jelezni kell az orvosnak. A bipoláris zavar legnagyobb hátránya, hogy folyamatosan igazítani kell a gyógyszereket. Viszont ha megtanulod felismerni a valtozásaid, akkor nem lesz gond. Ha szarul érzed magad ok nélkül, irány az orvos. Szóval teljes élet élhető, csak a gyógyszerek kellenek.

júl. 12. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szándékos Bendegúz ***** válasza:
85%

Én lebeszélnélek mindenféle Pszichiátriai bogyóról.

Gyógyszernek nevezik, de valójában drogok.

Nehezebb kitakaritani ezeket a szervezetedből, mint ha heroint használnál.

Az interneten az igazság is megtalálható, nem csak a gyógyszerreklámok.

[link]

Nézz ennek utánna és te dönts arról, hogy szeretnél élni.

júl. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
31%
Lamolep segít de még így is ingadozok évek óta. Főleg depressziom van. Pokol ez az egész. Teljesen más vagyok mint az átlaemberek akik boldogok. Nekem sokszor le kell feküdnöm a depressziotol és olyankor senkivel nincs kedvem beszélgetni. Én nem tudok teljes életet élni. Elegem van.
júl. 13. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!