Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen nem gyógyszer készítmén...

Milyen nem gyógyszer készítményeket tudtok depresszióra, ami nektek bejött?

Figyelt kérdés
Ok nélküli szomorúságra, rossz hangulatra, pesszimista hozzáállásra, apró dolgok lekicsinylésére. Amikor valaki besavanyodik, és már nem tud jókedvű lenni alapjáraton. Nem látja a szép dolgokat a világban. Na erre tudtok valamiféle olyan ételt, italt, gyógynövényt bármit ami hivatalosan nem gyógyszer és használt?
júl. 10. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
39%

Mozgas.

Alvas.

Egeszseges taplalkozas.

Kapcsolatok fenntartasa, meg ha nehez is.

júl. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%

Osztom az 1/1-et. Mozgásból is érdemes valami csoportos és kemény edzésre eljárni. Önmagában az, hogy fejlődsz, motiválni fog. Munka után fura volt rászokni, hogy eljárjak boxolni, mert azt gondoltam, hogy túl fáradt leszek hozzá, de valamiért most már inkább energizál a dolog.


Nekem is volt depresszióm, bár egészen más jellegű. Nekem a motivációs volt nullás. Nem tudtam magamnak azt hazudni, hogy érdekel valami, amikor egész egyszerűen semmi nem érdekelt. Ez egyébként egy kemény videó játék addikció és az azt követő leszokás eredménye volt.


Az új közeg, mozgás és az önfejlesztés segít. Utolsónál arra gondolok, hogy minél többet dolgozol magadon, még akkor is ha semmi kedved, előbb utóbb magabiztosabb leszel és ez az életed minden aspektusában segíteni fog. Egy magabiztos ember vonzóbb társaság például.


Tea, gyógynövény és hasonló dolgoktól ne várj nagy eredményt. A megfelelő táplálkozás sokat segít, főleg ha eddig nagyon rosszul ettél, de nincs csodaszer (legalábbis legális), amitől minden probléma megoldódik. Bele kell tenni a munkát, aztán helyrejönnek a dolgok.


Kitartást!

júl. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1 es 2-n kivul johet meg tobb macskagyoker.
júl. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
júl. 11. 17:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. Ilyenre terápia való.
júl. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!