Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mivel életképtelen, és magányo...

Mivel életképtelen, és magányos vagyok, sajnos érzékeny vagyok a halálra is. Pszichológus nem tudott segíteni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sajnos már azon is szomorú leszek ha ránézek egy dátumra.

100 év múlva már senki sem fog élni közülünk :( kicsit szorongok is ez miatt néha.


júl. 10. 21:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ne a 100 évvel késöbbi dolgok miatt aggódj. Nem mind1 mi lesz akkor már? Inkább törődj a jelennel, azt tedd a helyére magadnak.
júl. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
Egy távol-keleti bölcs szerint aki a múltban él, depressziós, aki a jövőben, az görcsöl, csak az a boldog, aki a jelenben él. Próbálj te is eszerint élni!
júl. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Könnyebb lenne ha az ember ösztönös lény lenne...
júl. 11. 08:10
 4/22 anonim ***** válasza:
Javaslom a - Most hatalma - című könyv elolvasását. Utána változni fogsz hidd el.
júl. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 hgwell ***** válasza:
Hagyd a könyvet ülj le egy idősebb személyhez ellenkező neműhöz és vázold fel mennyire elhivatott vagy az élet után -hazudtold meg magad-. Aztán dícsérd meg. Olyan helyre menj ahol nincs anyanyelved és nem is hallod azt így toxikussá válik majd szervezeted és dobsz egy pezsgőt a végén hogy milyen mocsok vagy majd másnap ülj oda egy fiatalabbhoz és add elő neki az igazat mennyire elszomorít ahogy a nőkkel bánnak vagy valami hasonló és beszélgess 3-ad nap a pultos srácokkal és pihenj egy napot utána filmezessel víz mellett lettél chatelessel mert akkor már lesz kivel chatelni is. És amikor elindulás haza rajossz miért születtél meg...majd ujra depresszióba esel. :)
júl. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Chatelés?

Mármint cetelés, mert egy bálnával már beszéltem.

júl. 11. 13:45
 7/22 anonim ***** válasza:
Gyógyszert próbáltad már? Nekem csak az segített. Én se vagyok gyógyszerpárti évekig szenvedtem csak pszichológussal. Gyógyszerrel jobb. Lehet itt gyógyszerellenezni,de az se élet amit most élsz
júl. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 hgwell ***** válasza:
21%

Hozzáért az ajkad is és dobozos volt.

Én is szeretem, kimondottan rokonszenvesek a konzervesek.

Vannak olyanok is akik azt vallják cápatámadás érte szárazföldön és bankárral kefél az illemhelyiségben. Számomra nem sok meglepő dolog van. Kivéve ha tálcán hozod magad elém. Az almát döntsd el te hogy a szádba vagy a seggedbe teszed. És üzenetben azt is írhatnád: ,,érted teszem"! ...de az sem baj ha Ön mondja mikor megérkezik az almát kinyomva.

Ez mondjuk meglepő lenne...

Egyébként a bálna elárulta a nevét? Én a denevérekkel beszélgetek éjszaka van olyan is köztük amelyik székrekedéses. Neked is vannak ilyen gondjaid? De megkérdezhetjük együtt a denevéreket este reggel meg a bálnákat csak meg kellene választani a normális helyszínt, hogy fővárosi nagycirkusz vagy Pilis hegység vagy Aqua park de sehol nem találnánk bálnát csak vonatot amelyik hasonlít rá valamelyik vasútállomáson. Akarod hogy elutazzunk egy vonaton éjszaka, de Magyarországon nem sokszor lehet ezt megtenni.

Most pedig mond el kérlek mi az amit leginkább elképzeltem!! Fontos lenne nekem. ...de nem veszem olyan nagyon komolyan ha nem akarod...

júl. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
8.: Te szerintem skizofréniában vagy valami hasonlóban szenvedsz. Mindenesetre menj orvoshoz. Teljesen összefüggéstelen katyvasz volt, amit itt előadtál.
júl. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 hgwell ***** válasza:
9/9 Tegyél magadnak egy szívességet,kérlek! Minden kritizáló álláspontodat helyezd át a szocializálódott elmezavarosok oldalára és megdöbbenten látod az előadások változatosságát. Én betegeket segítek. Nem normális emberek társaságát keresem mivel én sem vagyok normális. Szóval koptasd máshol a rózsaszín szoknyádat, kérlek.
júl. 12. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!