Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történhetett velem?

Mi történhetett velem?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben eléggé megváltoztam történtek velem traumák gyerekkoromban is és most is. Amikor bejött a covid az nagyon rosszul érintett és depresziós lettem (azelőtt már voltak jelei a depresziómnak szóval lehet hogy nem csak a covid okozta). Ocd-s lettem ami egyre erősebb betegségekkel kapcsolatos gondolatok pl ha a családban valaki beszél egy betegségről vagy egy elhunyt családtagról ismerősről akkor nekem muszáj hármat kopogni a falon mert különben nekem is lenne olyan betegségem. De kézmosásnál is háromszor meg kell mosnom a kezem. De most jön a lényeg én nagyon szeretem az állatokat elkezdtem nézni majmos és csimpánzos videókat viszont sokszor elképzelem hogy milyen lenne a kis bébi majmokat és csimpánzokat lelkileg megalázni tönkretenni az ártatlan lelküket ők olyan védtelenek és aranyosak fizika fájdalmat nem nagyon okoznék neki habár azt is elképzeltem már hogy erősebben fogom meg a kis kezeiket vagy kicsit megcsípem a füleiket szájukat de ennyi. Én egyszerűen ezt nem értem hogy alakulhat ez k (és nyugodtan meglehet vetni) nem fogom elkövetni ezeket mert bűncselekmény de akkor is mikor ideges vagyok akkor erre gomdolok és ez lenyugtat. Mi okozhatja ezt?

júl. 9. 09:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el pszichologushoz.
júl. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
48%
Istenem, mindenki minden sz@rt a covidra fog.:(
júl. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!