Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is fél az erdőben, az...

Más is fél az erdőben, az állatoktól?

Figyelt kérdés
Nem csak este, fényes nappal is, mindig félek az erdőkben. A házunktól nem messze van egy szuper kis vadászles, de ahhoz is alig merek kimenni, mert ott van az erdő szélén. Múltkor felszállt egy bokorból egy fácán és én azt hittem ott szívrohamot kapok. Na jó nem, de utána le kellett ülnöm, dobogott a szívem, remegtem és alig kaptam levegőt az elején, aztán persze jobban lettem. Hihetetlenül félek a vadállatoktól és attól hogy találkozok eggyel. Kiskoromba egyszer megilyesztettek, hogy jön a medve és én bevettem, rohantam ahogy tudtam, el is estem, de nem érdekelt, futottam és a végén meg a többiek kiröhögtek. Nagyon rossz volt, igazából azóta félek és nem tudom ezt a félelmemet legyőzni. Tudom hogy itt Mo.-gon, de főleg nem mifelénk nincs se medve se semmi ami bánthatna, de nagyon félek mindig. Mondjátok, hogy nem csak én vagyok ezzel így. Nagyon paranoiás vagyok tudom, de lehet többet nem is nagyon megyek erdőbe. Ez azt hiszem egyre rosszabb. Ha tudtok bármit hogy győzhetem le ezt a félelmemet írjátok le létszi.

júl. 5. 22:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Erdő melletti sétányra simán ki tudnak ugrani a vaddisznók, őzek, ha rossz helyen, rossz időben van az ember.
júl. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon elég ritka a veszélyes vadállat. Esetleg a vaddisznó. Medves farkas olyan ritka hogy külön bemondják a híradóban ha láttak eggyet.

A Bükki nemzeti park mellett voltam , sose féltem.

Gyere el egyszer Pestre, a Blaha nyugati stb. Na ott félhetsz.

1000x nagyobb veszélyben vagy az emberek között a városban mint a legsőtétebb erdőben Magyarországon

júl. 6. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Volt egy fekete párduc pár éve, szerintem még ő se bántana, de azért elég para hír volt! 👁️‍🗨️🐾 😬
júl. 6. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!