Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is fél az erdőben, az...

Más is fél az erdőben, az állatoktól?

Figyelt kérdés
Nem csak este, fényes nappal is, mindig félek az erdőkben. A házunktól nem messze van egy szuper kis vadászles, de ahhoz is alig merek kimenni, mert ott van az erdő szélén. Múltkor felszállt egy bokorból egy fácán és én azt hittem ott szívrohamot kapok. Na jó nem, de utána le kellett ülnöm, dobogott a szívem, remegtem és alig kaptam levegőt az elején, aztán persze jobban lettem. Hihetetlenül félek a vadállatoktól és attól hogy találkozok eggyel. Kiskoromba egyszer megilyesztettek, hogy jön a medve és én bevettem, rohantam ahogy tudtam, el is estem, de nem érdekelt, futottam és a végén meg a többiek kiröhögtek. Nagyon rossz volt, igazából azóta félek és nem tudom ezt a félelmemet legyőzni. Tudom hogy itt Mo.-gon, de főleg nem mifelénk nincs se medve se semmi ami bánthatna, de nagyon félek mindig. Mondjátok, hogy nem csak én vagyok ezzel így. Nagyon paranoiás vagyok tudom, de lehet többet nem is nagyon megyek erdőbe. Ez azt hiszem egyre rosszabb. Ha tudtok bármit hogy győzhetem le ezt a félelmemet írjátok le létszi.

júl. 5. 22:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én csak akkor szoktam szorongani, amikor erdőben sétálok hogy nehogy valamilyen vadállat (medve, farkas) jöjjön velem szembe. Lehet hogy beteges.
júl. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én is. Csak én akkor is, ha erdő mellett megyünk el.
júl. 5. 23:00
 3/13 anonim ***** válasza:

Azóta is ez a medvétől való félelem kísért. Ahogy mondod paranoia!

Ezt kéne legyőzni!


Én is féltem! Aztán sokat jártam ilyen helyekre! (erdők, dombok, temetők🌌)


1-2 év alatt le lehet küzdeni gyakorlattal, a sötétet is, mindent!


Ma már imádom az ilyen helyeket!


A sötét megnyugtat!


Csak a félelem teszi félelmetessé!

júl. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az erdő nekem nappal is para. Bárki/bármi lehet ott elbújva.
júl. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Először azt hittem, valami troll kérdés, de megmondom őszintén, csatlakozva az utolsóhoz, nem lehet tudni, hogy ki bújkál ott. Úgyhogy a válasz igen, alaposabban belegondolva én sem érzem magam ott kényelmesen, sem biztonságban.
júl. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Te döntöd el hogy mennyire vonz, ha nem vonz akkor ne menj oda és csak féljél! Mint ahogy én is félek mondjuk a skorpióktól, de nem fogok ezért elmenni a Góbi-sivatagba.
júl. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem keleti, blaha, nyugati környékén vagy jellemzően akármelyik város vasútállomásán vagy lepukkant részén, aluljárókban sokkal több közveszélyes ember mellett elmész nap, mint nap. Pedig ott tényleg vannak közveszélyesek. Az Mo.-n élő vadállatok félnek az embertől, nagyon nagyon max. védekezésből támadhatnak, de ez ritka. A bedrogozott/alkoholista/lecsúszott emberektől sokkal de sokkal megalapozottabb lenne, ha félnél. Az valódi rizikó. Sokkal veszélyesebb a keletiben éjszakázni, mint pl a bükki hegység egy tisztásán.
júl. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7. Ezt azért adom, mert tapasztalatból tudom hogy így van! :/
júl. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Metionin ***** válasza:
Én a vaddisznóktól félek. Kistini koromban megtámadott minket egy, amikor apámmal voltunk erdőben, vagy 3 órát ültünk egy fán. De enélkül az élmény nélkül is fosnék tőlük szerintem, kismalac szezonban nem is szeretek túrázni menni.
júl. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A mi falunk erdőjében mi vagyunk a legfélelmetesebbek párommal szerintem. Főkeg, ha este a sötétben creepy zenét is hallgatunk hozzá. Amúgy max a vaddisznóktól tartok vakamennyire, ha kicsinyei vannak, tud bevadult lenni, de amúgy ennyi. Gyerekkoromban én is szorongtam az erdőben, de elmúlt, ma már az emberek társaságában szorongok.
júl. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!