Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak hogy ez megszűnj...

Mit csináljak hogy ez megszűnjön és ne stresszeljek rajta ?

Figyelt kérdés
Hányás fóbiám van és ha már egy picit is hányingerem van bestressteleken és ettől a hasam is elkezd fájni és csak rosszabb ettől félek volt olyan amikor minden este rosszul voltam de sosem volt semmi probléma mármint sosem hánytam,de most fáj a hasam és hányingerem van nem mindig de valamikor hirtelen előjön feküdni nem tudok mert attól rosszabb , gyömbért szoktam rágcsálni ha nagyon rossz mert az segít és meg is nyugszom tőle de így aludni nem tudok

#hasfájás #Hányás fóbia
júl. 4. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:
A hányás fóbiával kapcsolatban a pszichológus tud segíteni. Nekem is volt hosszú évekig, még ma is sokszor előfordul, de mióta terhes voltam és kikerülhetetlen volt, valahogy "megszoktam".
júl. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom már vagy 6 éve de szorongás meg remeges mellett vegen hanyok is. Rengeteg melot raktam bele hogy rendbe jojjek. 3 napja hánytam nem is volt olyan ijeszto. Semmi extra. Utánna meg jól is éreztem magam megkonnyebultem teljesen. Ha hanynod kell menjel és tudatos legyél hanyas kozbe vedd eszre hogy nem is olyan felelmetes. Vagy gondolj vissza olyan eseményre gyerekkorodba mikor hanytal. És menj vissza fejbe és mint egy harmadik szemlélő figyeld meg. Rájössz nem is olyan felelmetes. A hanyastol valo felelem gyerekkorba kezdődik valami rossz trauma után. Szerettünket láttuk vagy osztálytárs vagy saját magunk éltünk at rossz élményeket. Gyerekkorba nem igazán tudjuk ezeket az új élményeket kezelni. Ezért kell vissza menni fejbe felnőtt fejjel ezekre a szitukra és ujra lejátszani az adott emléket. És ennyi rájössz hat ez nem is olyan durva dolog. És meg jól is érzem utánna magam!
júl. 6. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!