Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csinaljak ha szarrá ment...

Mit csinaljak ha szarrá ment az életem?Van akk fel tudott állni hasonlókból?

Figyelt kérdés

beteg lettem,véget ért egy 25 éves házasságom 42 éves koromra...

a betegségem kordában tartható de komolyan kell venni rensszeresen jarni dokikhoz stb,leszázalekoltsk az egyetlen problémam ami nincs az az anyagi rész.Hianyzik nagyon a feleségem teljesen egyedül maradtam,betegen...hogy ismerkedik igy az ember?nem is szeretnék egyelőre.Előtte is voltak függőségeim de ezek után teljesen elhatalmasodtak rajtam,nincs életcél,a betegségemről annyit röviden hogy nem rég jó híreket kaptam es azt mondtak kaptam egy új életet szinte,mert elég jól megy a dolog,de mire az új élet?lakásom is odalett a váláskor...ezelőtt csillagos 5ös életem volt aztan bumm.Kallódok egész napon haszontalan,emberekkel keveset beszelek,azt meg hogy nő engem újra szeressen egyenesen lehetetlennek látom nagyon értékes nőt veszítettem el,úgy látom egyelőre ez az út a lassab halálba visz..szépennelpusztítom magam,direkt vagy sem mar én sem tudom,de azt se hogy hova visz ez az út



#elet tonkre megy
júl. 3. 21:38
 1/7 anonim válasza:
Sajnálom.
júl. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy nő miatt ?????
júl. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi a hobbid?
júl. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez semmi ebből nagyon könnyű felállni, amúgy sem egészséges a 21. században ilyen sok időt tölteni egy nővel.
tegnapelőtt 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mindig van jobb hal a tengerben.
tegnapelőtt 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem a nő miatt,de benne van azért ja egy 25 éves kapcsolat+a betegség+a lakás😒így eggyütt
tegnapelőtt 12:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Yes. I'm still standing...
tegnapelőtt 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!