Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy pszichológustól ez mennyir...

Egy pszichológustól ez mennyire elfogadható?

Figyelt kérdés

Még csak öt alkalom volt vele, online szoktunk beszélni. Mind az ötször elkésett (pár percet), illetve három alkalommal az utolsó pillanatban kért időpontmódosítást (egy órás csúsztatást).

A mai napon meg öt percre félbeszakította a beszélgetésünket és elment szünetre, mert a macskájával volt valami zűr és rendbe kellett tennie. Utána folytattuk ahol elkezdtük.


Úgy érzem annyira nem figyel arra, amiket mondok, mintha lényeges kis részleteket elfelejtene vagy nem venne tudomásul (pl. a gyerekkoromról).


Nem vagyok túl tapasztalt ezen a téren, de szerintetek ezek a dolgok mennyire férnek bele egy meglehetősen drága szolgáltatásba? Nálatok mik voltak, mennyire voltatok rugalmasak? Lehet ez még jobb idővel, vagy inkább keressek másik szakembert?



tegnapelőtt 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én jártam úgy egy amúgy neves szakemberrel, ez a harmadik alkalmon volt, hogy leültünk, zavartan kotorászott a jegyzetei között. majd megkérdezte, hogy tulajdonképpen én ki is vagyok? Többet nem mentem.


Ha úgy érzed, hogy nem rád figyel minden idegszálával, akkor felesleges az időt húzni, neki meg a zsebét tömni.

tegnapelőtt 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljességgel elfogadhatatlan.
tegnapelőtt 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Válts
tegnapelőtt 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat. Lehet akkor tényleg hagyom ezt a dolgot vele.


#1 hú azért az kemény :o

Nálam ehhez képest csak apróbb dolgok vannak... Tudja, hogy ki vagyok, felveszi a szálat kezdéskor az előző alkalomról, emlékszik a lényeges dolgokra. Inkább csak részletek néha nem ugranak be neki azonnal (pl. hogy meghalt az anyám).

tegnapelőtt 20:34
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szívem szerint már akkor, abban a pillanatban kijöttem volna. Csak mivel nő volt, nem akartam megbántani.
tegnapelőtt 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti otthagynám! Ez gáz ha ilyen!
tegnapelőtt 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az nem részlet, hogy meghalt az anyád! Jézusom...
tegnapelőtt 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Senkitől se lehet elvárni, hogy észben tartson mindent, de hogy minden kliens előtt szánjon 20-30 percet arra, hogy átgondolja, mi van vele, atolvassa a jegyzeteit, az egy drága szolgáltatásnál elvárható. Egy normális terápia nemcsak a kliensnek nem 45 perc, hanem a terapeutának sem.

Hagyd ott mindenképp, ha ilyere nem emlékszik egyből, hogy anyukád meghalt, akkor kuka.

tegnap 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
tegnap 06:45
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már egyértelműen nem elfogadható. Ha egyszer-egyszer előfordul, hogy valaki pár percet késik vagy áttesz egy időpontot, oké, mindenkinél közbejöhet valami, de hogy ez rendszeresen előfordul, így is, hogy csak 5 alkalmatok volt eddig.
tegnap 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!