Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez ellen mit lehet tenni?

Ez ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Mostanában, ha látok magamon egy mondjuk zöld foltot, ami nem tudom hogy került oda mindig megijedtek, hogy Úristen mi bajom. Pedig valószínűleg bevertem valahova.

Ha fáj valamim ugyan ez. Mitől fáj a hasam? Biztos beteg vagyok. Ha fáradt vagyok nem tudom mitől van.(vagyis tudom (kamaszkor) de beképzelek magamnak mindenfélét)

Ilyeneket gondolok pedig tudom, hogy nem igaz.

Kicsit hipohonderenk érzem magam. Eddig nem voltam ilyen pár hónapja kezdődött.

Szüleim azt mondták, ha sokat idegeskedem ilyeneket miatt össze idegeskedek magamnak valami betegséget. Én ezt nem szeretném, van valami megoldás, ami nem pszhiológus? (Remelem jol írtam) szeretném elfelejteni ezeket a gondolatokat



tegnapelőtt 11:02
 1/2 A kérdező kommentje:
Nem kaptam oltást, és valószínűleg ez a sok halálhír is közrejátszik, de tudom , hogy fiatalon nem kéne a ráktól meg az ilyenketol felni
tegnapelőtt 11:04
 2/2 Senior Séf ***** válasza:
Menj dolgozni, és majd nem érsz rá minden szarságon rágódni.
tegnap 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!