Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akinek nem használt a scippa?9...

Akinek nem használt a scippa?9 napja szedem és sokkal rosszabbul vagyok tőle mint előtte.ilyen erős szorongást nem éreztem előtte se. Holnap hivom az orvosom új gyógyszert fog adni mert szerinte se jó ez nekem.Nektek mi vált be?

Figyelt kérdés
jún. 26. 08:54
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ma beszéltem az orvosommal rexetint irt fel helyette azt mondta ez lassabban fejti ki a hatását.Remélem ettől nem lesz ennyire rosszul.
jún. 27. 11:54
 12/14 A kérdező kommentje:
13 napja szedem ezt a gyógyszert és 2,5 mg-nál feljebb nem tudok lépni mert két napja amikor megpróbáltam az 5 mg ot egész nap meg egy fél éjszaka szorongtam annyira rosszul voltam tőle és elvileg 10 mg ig kellett volna már eljutnom.Azt mondta a doktor nő hogy azért irta fel ezt mert gyorsan hat.2 hét után már nem szabadna ezeket éreznem 2,5 mg gyógyszertől.Ezért felirt rexetint.Lehet hogy hatóanyagba ez a legjobb de nekem nem vált be.
jún. 27. 12:03
 13/14 anonim ***** válasza:
Az történt amit mondtam, felírt egy random másmilyen SSRI-t.
jún. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egyébként nem fejti ki lasabban a hatását mert pont ugyanazt csinálja, mint az escitalopram
jún. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!