Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valakinek lenne esetleg...

Valakinek lenne esetleg tanácsa erre a problémára?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18 éves fiú vagyok és színésznek fogok tanulni ősztől, eddig is tanultam színészetet, de egy olyan közegben, ahol mindenki ismert. Így azt is tudták, hogy volt egy nagyon mély időszakom, 2 éve, ahol vagdostam magam többek között, nagyeséllyel, ha erről időben tud bárki, akkor ezeket össze is kellett volna varrni, viszont így csak egyszerűen megmaradtak és elég feltűnőek. Valahogy pedig muszáj lennék ezt eltűntetni, vagy elfogadtatni magammal, tekintve, hogy ez zavarni fog a játékban is, tekintve, hogy ki tud zökkenteni, ha arra gondolok, ezért játszottam eddig sokszor hosszúujjúban, viszont ez profi körülmények között már nem lesz bármikor megoldható, érthető okokból. Főleg azért nehéz az, hogy elfogadtassam ezt magammal, mert már volt, hogy egy diákmunkáról is majdnem kirúgtak emiatt és úgyis, hogy maradhattam elég erőteljesen negatív megkülönböztetést tapasztaltam. Viszont természetesen nem szeretném, hogy ez állítson meg az álmaim elérésében.


Így bárkinek a segítséget, tanácsait nagyon megköszönném!



jún. 18. 19:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
tetteink.ez többes
jún. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!