Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen szintu volt nalatok a...

Milyen szintu volt nalatok a szorongas,amikor ugy ereztetek,hogy orvoshoz fordultok?

Figyelt kérdés
Egy olyan fel eve -eve folyamatosan gorcsben van a gyomrom,panikolok,ugy erzem valami rossz fog tortenni.Lelkileg is nagyon melyen vagyok,koncentralni is nagyon nehez barmire,nem tudom,hogy hogyan tudnek ebbol kijonni.
jún. 18. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem elég fura szitu volt.Éppen este fürödtem ,amikor iszonyat halálfélelem jött rám.szinte haldokoltam.egy ugrással kinnt termettem a kádból,remegve megtörülköztem és segítség híjján egyedűl ,gyalog ,sötétben elmentem az 5-600 m re levő orvosi ügyeletre.senkinek nem kívánom azt a fél órát mire a kádtól eljutottam az ügyeletre.Javaslom ,mielőtt elkap egy heves pánikroham ,ne legyél rest elmenni dokihoz.
jún. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem ereztem meg halalfelelmet,vagyis panikroham meg nem jott ram. De folyton olyan mintha egy nagy szikla lenne a mellkasomon. Igy is forduljak orvoshoz ?
jún. 18. 16:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen....minnél hamarabb.két okból.hogy elkerüldd a pánikrohamot,halálfélelmet,és minél hamarabb mész orvoshoz annál nagyobb az esélye hogy erős gyógyszerek nélkűl is tudják kezelni.
jún. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Es mi a menete? Elkuld pszhihologushoz? Kicsit felek,hogy csak bekepzelem ezt az egeszet..
jún. 18. 17:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy háziorvos és elmondod neki milyen panaszaid vannak,vagy egyből kérsz időpontot pszichiátriai szakrendelésre,oda beutaló nem kell.Ha sokára kapsz időpontot akkor elmész a háziorvoshoz hátha az időpontig ő is tud valami segítséget adni.
jún. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért is jobb elmenni dokihoz.lehet nincs I semmi mentális dolog csak a mai rohanó világnak a "természetes "velejárója .mindenképp próbálj meg addig minnél többet lazítani.és kipróbálni természetes nyugtató hatású teákat inni.
jún. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!