Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Belső remegésem mitől múlhatna...

Belső remegésem mitől múlhatna el ez az egész?

Figyelt kérdés
Szóval kb 1 hónapja kezdődött nyáron amikor egy online barátomnak elmeséltem a múltban történteket mert érdekelte a dolog de rám olyan hatással lett,hogy eleggé rosszul lettem ettől.Szóval akkor lett egy ilyen szorongásos állapotom ami belső remegés volt a lábamban aztán eleggé nehezen kaptam levegőt meg hányingerem is volt.Elöszőr azz hittem pánikroham de ez több órán keresztül eltartott egészen addig amíg el nem aludtam ezt kikapcsolta bennem egy darabig az egészez de utána folytatódott az egész.És igazából így 1 év után is elég jön elég gyakran ez a belső remegés ami van hogy csak pár óráig tart de van amikor majdnem több napig.Ez szoromgás lenne vagy miért lehet ez?Igazából van amikor a semmiből jön lefekvés előtt mikor elvileg teljesen nyugi minden de most os előjött nekem.

jún. 17. 01:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el pszichiáterhez hátha tud segíteni.
jún. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez egy traumának a megmutatkozása. Klinikai pszichológushoz kellene elmenned, hogy fel tudd dolgozni a tőrténteket. A sport, tánc is segíthet,de emellett mindenképp pszichológus is kellene.
jún. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!