Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 116/70-es vérnyomás és 75...

116/70-es vérnyomás és 75 pulzus, de legszívesebben minden szétvágtam volna? Nekem az idegesség leviszi a vérnyomásom?

Figyelt kérdés

Van egy légbeömlő keret aminek a cseréjéhez ki kell venni a légbeömlőt. 2 hete rendeltem meg, tegnap meg ma is próbaltam levenni, kivenni, de nem sikerült olyan ideges lettem, hogy szét akartam verni az egészet a 3,14csába, már lejátszódott a fejbe, hogy fel is gyújtom a kocsit , de az a minimum, hogy széttépem azt a kis genya műanyagot ( nem látok a tükörbe ha süt a nap mert a retardált majom aki csinálta arra nem figyel, hogy van olyan éghajlat ahol nem 362 napot esik az eső és süt is a napocska ). Erre jöttek emberek, mondom nem járatom le magam és inkább lemérem a vérnyomásom, már úgy vert az ideg, hogy ajtóba belevagtam volna, de akkor meg fájna a kezem. Mondom akkor vérnyomás. Erre 116/70 pulzus 75.


Szóval akkor csak hisztis vagyok és elkeseredett nem is ideges?



jún. 12. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Nem megy fel feltétlenül. Vagy addigra már lejjebb, ment mire megmérted. Levezetted a feszkót gondolatban :D
jún. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

3 perc volt kb.


Ja, mindig gondolatba vezetem le, sajna.

jún. 12. 12:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül megy mindig fentebb. De az is lehet, hogy neked a vérnyomásod alapesetben alacsony. Pulzus 55-60 még jónak számít, 75 simán lehetett méréskor, ahogy a vérnyomásod is megugorhatott picit ha amúgy alapesetben 100 körül van.


De egyébként nem feltétlenül ugrik ki, illetve ha ki is ugrik mire megméred normalizálódik.

jún. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jól bírod a stresszt, egészséges vagy, ennyi!
jún. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!