Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A borderlineos emberek agressz...

A borderlineos emberek agresszívak?

Figyelt kérdés

Pszichiátrián tesztek alapján elvileg borderlineos vagyok...

De amióta rákerestem a tünetekre nem értem miért... Én soha nem voltam agresszív senkivel, nem verekedtem. Sőt egy csendes, visszahúzódó ember vagyok. Ha mérges vagyok nem mutatom ki. Igaz magamat szoktam bántani...

De mást nem még ha engem bántottak akkor sem, nem védtem meg magam.

A többi tünet viszont úgy érzem stimmel, üresség, nem tudom ki vagyok... De össze vagyok zavarodva, nem tudok mit kezdeni ezzel a diagnózissal.



jún. 11. 23:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
48%
de felszavaztalak mert 0% on vopltal, holott igazad volt.
jún. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%

A borderline személyiségzavar egy elég összetett állapotra utal,amiben a tünetek is sokszínűek lehetnek,mint például a hangulat ingadozások,vagy esetleg ahogy írtad "nem tudom ki vagyok"-->önazonosság zavara.

Egyébként a határeseti eseteket is van hogy megkülönböztetik,csoportosítják.

Nem törvényszerű hogy minden tünet illeszkedjen hozzád,enélkül is diagnosztizálható a borderline,főleg amennyiben kórházban kezeltek nyilván volt exploráció,tesztek,amiket meg is írtál.(MMPI)

Hányszor volt lehetőséged szakpszichológussal beszélni,kórházon kívül-belül?

jún. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
#11 Korrekt vagy! Először azt hittem, hogy ez a "birkaline" név, ezzel te gúnyolod a mentális betegeket, ezért lepontoztalak, bocs... de így, hogy tudom, mi a helyzet veled, többet nem teszek ilyet.
jún. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

13


de en mindig odateszem egyebkent, hogy mostanaban mindenki a csaladi kapcsoaltokban itt is, embereknel annyi narcisztikus/psichopata/borderline idiotasag van, hogy mar az ablak torik szet magatol. Csak unalmas mar olvasni oket, mert el sem mentek orvoshoz, vagy pszichologushoz, hanem foteldiagnozis, es sokszor nem is magukrol, hanem masrol.


De mondom 6 honapja ugyanez volt ADHD-val. Igaz, csak mentalis problem kerdesekben. Omlottek mint a niagara mert... porogni akartak a ritalintol. "hol tudnak diagnosztizalni ADHD-val?" szo szerint ilyen kerdesek voltak. Ez lecsengett, majd jott most ez a csomag. Es raadasul alaptalanul.


De aki TENYLEG borderline es most a rendes szot hasznalom, a szemelyisegzavart, egyszer mar leveleztem egy felhasznaloval mert leorditotta a fejem hogy milyen pofatlan vagyok mert o borderline es milyen szar ezzel elni, abbol lett egy eleg nagy beszelgetes/veszekedes es teljesen megertette a szarkazmusomat es en is ot (amennyire kepes voltam), hogy miert hasznalok ilyen szavakat. Mert alaptalanok es csak szorakoznak, unatkoznak. Legtobb felhasznalo azert van itt mert unatkozik es ilyenket tesznek fel.


Ha valaki tenyleg borderlineos az nem neki szol, hanem a birkalineosokra akik csak unalombol szaroznak egy komoly szemelyisegzavarral. Nem arrol van szo hogy flegma vagyok a borderlineosokkal, nekem is van 3 fele szem zavarom, de annyira nem torodnek en vele vele ha fikaznak ezt sem azert mpondom hogy a bord.linesok fuu de ize, en ilyen ok olyan. nem az igaziak ellen szol voltam korhazban osztalyo is kleptomanias skizofrennel zt is megertettem elfogaftam ahigy a borderlineosokat is,

jún. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

#12:a kórházban majdnem minden nap beszéltem pszichológussal. De mióta kijöttem kb. 2-szer tb alapon.

A hangulatom nekem olyan, hogy kis rossz dolgok is nagyon felidegesítenek/stresszelnek. Sokszor öngyilkossági gondolataim vannak akár kis dolgok miatt is.

Egy kicsit talán jó érzés, hogy van magyarázat a problémáimra csak ebben is kételkedek, mint mindenben...

jún. 12. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!