Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől múlt el a depresszióm?

Mitől múlt el a depresszióm?

Figyelt kérdés
Már lassan 2 éve súlyos depresszióval küzdök volt 2 öngyilkossági kisérletem és kezeltek is hónapokig de sikertelenül. Már hónapok óta itthon vagyok a 4 fal között teljesen leépültem de most pár órája mintha kicseréltek volna teljesen elmúlt és nem tudom hogy mitől de olyan érzésem van mintha belennék drogozva iszonyat erős eufóriát érzek mi történt velem?

jún. 11. 21:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
58%
Szedsz valamilyen gyógyszert? Munkaképes vagy?
júl. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
58%
Nálam ugyanez van 2 éve, 14 gyógyszer kipróbálva, és most ect terápia jött szoba. Súlyos depresszió 2 éve, ami munkakeptelenne tett egy éve. És az orvos csak hummog…fogalmam sincs mit tegyek…nekem a legfőbb tunet a memoriagondok, aznapi dolgokra nem emlékszem már, teljesen tönkrementem, pedig egészséges voltam és lett egy depressziom….
júl. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!