Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől múlt el a depresszióm?

Mitől múlt el a depresszióm?

Figyelt kérdés
Már lassan 2 éve súlyos depresszióval küzdök volt 2 öngyilkossági kisérletem és kezeltek is hónapokig de sikertelenül. Már hónapok óta itthon vagyok a 4 fal között teljesen leépültem de most pár órája mintha kicseréltek volna teljesen elmúlt és nem tudom hogy mitől de olyan érzésem van mintha belennék drogozva iszonyat erős eufóriát érzek mi történt velem?

jún. 11. 21:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Par oraja?
jún. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Egyes embereknél ez milyen gyorsan elmúlik 😂
jún. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen nem ismerek magamra most hirtelen kedvet kaptam mindenhez kiszaladnék a világból soha nem voltam ilyen boldog pedig nem történt semmi nagyon durva. Szerintem most őrültem meg else hiszem mivan.
jún. 11. 21:32
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
A depresszió emelt hangulattal jár néhanapján.
jún. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
A rossz hír az hogy nem múlt el.Vannak rosszabb és jobb napok,ennyi
jún. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Ez egy hullámvasút. Most épp fentebb vagy
jún. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Majd visszajön, ne aggódj! :(
jún. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor ez bipoláris? Mániás szakaszba vagyok? De eddig 2 évig csak a depresszív állapot volt. Nem bánnám ha ez is 2 évig tartana.
jún. 11. 23:25
 9/12 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem bipoláris attól, hanem ez a sima depresszió normális hullámzása. Használd ki, ha tudod :-)
jún. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
96%
Elmúlhat magától is, de ez ritka. Ha jelenleg nagyon felhangolt és aktív vagy, akkor valószínűleg mániás depressziód is lehet, épp a mániás fázis zajlik, de kérdezz meg egy szakembert. Remélem, inkább meggyógyultál.
jún. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!