Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Toxikus embert hogy lehet...

Toxikus embert hogy lehet rávenni arra hogy ne hallgasson zenét? Vagy fülhallgatóval tegye?

Figyelt kérdés

jún. 7. 17:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:
81%

#60.

Csak szerinted.

jún. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 anonim ***** válasza:
0%

Akkor cáfolj meg és adj logikus magyarázatot.

Ja nem fogsz; mert nincs.

jún. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 anonim ***** válasza:
81%

#62.

Már oldalakkal ezelőtt meg lett cafolva a szolgalelkűséged. Csak keress vissza és értelmezd a dolgokat. Sok sikert, én nem fogok ötvenszer elmagyarázni semmit.

jún. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 anonim ***** válasza:
0%
Köszönöm hogy igazoltál, nincs logikus érved.
jún. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 anonim ***** válasza:
81%

😂😂😂😂😂😂😂

Az mióta nem logikus, hogy ha kuss van körülötted, akkor te kussban ülsz?? Jó ég...

jún. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 anonim ***** válasza:
0%
De ez miért releváns? Én hallgatok amit szeretnék, miért kellene hogy zavarjon(?) hogy körülöttem csend van? (Amit én úgyse érzékelek, mert zenét hallgatok ugyebár)
jún. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 anonim ***** válasza:
81%
Értem én, hogy téged nem zavar az, hogy kussban ülsz egész nap, de nagyon sok ember meg nem szeretne így élni. Jó lenne, ha felfognád végre.
jún. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim ***** válasza:
0%

#67

Te meg jó lenne ha felfognád hogy az emberek többsége nem vágyik arra hogy mások zajongjanak körülötte.

De továbbra se érted, hogy a fülhallgatóból zene jön amit tudsz hallgatni?

jún. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 anonim ***** válasza:
83%

#68.

Az emberek többsége szerencsére szereti a zenét és nem arra vágyik, hogy egy életen át kussban üljön. Ha te nem így vagy ezzel, az már csak a te bajod.

jún. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 anonim ***** válasza:
0%
Szeretem a zenét, hallgatom amit szeretek, akkor se ülök kussban ha a fejed tetejére állsz. Nem a szomszéd ricsajára vagyok kíváncsi.
jún. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!