Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Toxikus embert hogy lehet...

Toxikus embert hogy lehet rávenni arra hogy ne hallgasson zenét? Vagy fülhallgatóval tegye?

Figyelt kérdés

jún. 7. 17:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 anonim ***** válasza:
0%

#40

Szóval nem tudod, hogy működnek a fülhallgatók?

jún. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/73 anonim ***** válasza:
81%

#41.

Az általad leírtakból nekem az jön le, hogy te nem tudod, hogy hogy működnek.

jún. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/73 anonim ***** válasza:
0%

#42

A felhasználó tud vele zenét hallgatni, amit viszont nem hall mindenki körülötte. Szóval nem kell csendben ülnöm, mégse zavarok másokat. Szuper találmány, lehet hogy egyszer nálatok is elérhető lesz 😊

jún. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/73 anonim ***** válasza:
84%

#43.

Ha mások nem hallják a zenédet, akkor bizony kussban ülsz. Ez a szomorú igazság.

Ha akarnék, kétezer forintért én is vehetnék egy olyan szolgalelkű, kussban ülő embereknek való szar fülhallgatót, de nem fogok. Éljen a hangos zene! 😁❤🎶

jún. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/73 anonim ***** válasza:
0%
Dübörögjön a grófo zsamo zsa
jún. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/73 anonim ***** válasza:
83%

Nem Grofót hallgatok, viszont igen, DÜBÖRÖGJÖN a zene! 😁❤🎶

Akinek nem tetszik, az meg így járt.

jún. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/73 anonim ***** válasza:
0%
Remélem az ilyen dajdajozó c-kre ráhívja a rendőrséget valamelyik szomszéd.
jún. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/73 anonim ***** válasza:
83%

A dajdajozást csak egy bizonyos decibel felett büntetik, de általában még azzal sem foglalkoznak. Ja, amúgy meg nekem a szomszédaim is normálisak, úgyhogy ők is mindig hangosan hallgatják a zenét. Úgyhogy ezt megszívtad. 😁

"C" pedig nem vagyok, de még mindig szívesebben lennék egy normális roma, mint egy szolgalelkű, kussban ülő csinovnyik.

jún. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/73 anonim ***** válasza:
0%
Továbbra is csak a te haluidban ülök kussban, sajnálom hogy ennyire súlyosak a tévképzeteid, sok erőt kívánok.
jún. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/73 anonim ***** válasza:
17%
Ja meg a többi profilodnak is sok erőt és kitartást, látom tudathasadás is játszik.
jún. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!