Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék ez ellen? (Lent)

Mit tehetnék ez ellen? (Lent)

Figyelt kérdés
Ha nincs suli, úgy érzem, hogy nincs olyan kiegyensúlyozott életem. Nekem kéne meg alkotnom a napi rutinom, nekem kéne kitalálni a napjaimat, és olyan nagy a szabadság, hogy nekem ez megterhelő. Olyan sivár akkor az életem, sokat vagyok a saját fejembe. Van, hogy magányos vagyok, annak ellenére, hogy vannak barátaim. És van pár dolog amitől szorongok. Sokszor úgy telik a napom, hogy nem mozogtam semmi komolyat van hogy nem mozdultam ki. És sok mindenhez nincs kedvem ezért nagy részt telefonozok. Annak ellenére, hogy tudom ezen változtatni kéne úgy érzem, hogy nehéz és nem tudom hogyan tudnék neki kezdeni. Másrészről azt érzem, hogy ha nincs valami ami rákényszerít a dolgokra pl a sulinál a határidők stb., akkor kevesebb a motivációm és kevésbé tudok végezni valami munkát, bármi legyen az.

jún. 1. 19:46
 1/1 Blondemon ***** válasza:
Szia, szerintem enyhe depi, sporttal leküzdhető. Viszont akarat kell hozzá. Ezt tudatosítsd a fejedben .
jún. 2. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!