Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más sem tudja megszokni,...

Más sem tudja megszokni, otthon érezni magát albérletben?

Figyelt kérdés
Én teljesen ki vagyok ütve tőle, annyira ismeretlen minden (környék, emberek, stb.), és évek óta nem tudtam megszokni...
máj. 31. 09:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Havonta egyszer jut eszembe, hogy alberlet 🤣 mikor fizetni kell.

Sőt ha állok az utca túloldalán, azt gondolom de jó ide haza jönni 😅❤️


Külföldön élek, itt ez a lehetősegem van.

Otthon van saját házam, azt is alberlők lakják, és úgy szépítik csinositjak mintha a sajatjuk lenne ❤️ füvet is nyirnak.

Szerencsés vagyok az alberletemért is, meg az alberlőim miatt is ❤️

jún. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Én az első albérletben ahol laktam a barátnőmmel nem éreztem otthon magam... Aztán eldöntöttük, hogy elköltözünk máshova, nagyobba és felúhított albérletbe. A költözést megléptük. Nagyon otthon érezzük magunkat ☺️. A tulajdonos is normális: nem jár ellenőrizgetni folyamatosan és úgy csinosítgathatjuk az albérletet ahogy mi akarjuk.
jún. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
#12 persze az sokat dob az ember közérzetén, ha felújított szép lakásban él, de nem ezen múlik. Én ilyenből költöztem át nemrég egy öregebbe, mert 60 ezerrel olcsóbb havonta és itt is otthon érzem magam. Főleg, ha arra gondolok, mennyi pénzt meg tudok ezzel spórolni🤣De laktam már én is olyan lakásban, ami abszolút nem tetszett és nem tudtam belakni. Talán a színvilága nem passzolt hozzám, az sokat számít.
jún. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!