Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más sem tudja megszokni,...

Más sem tudja megszokni, otthon érezni magát albérletben?

Figyelt kérdés
Én teljesen ki vagyok ütve tőle, annyira ismeretlen minden (környék, emberek, stb.), és évek óta nem tudtam megszokni...
máj. 31. 09:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a legelsőt ahol laktam megszoktam, jó volt, de én sem tudtam otthonnak érezni. Azóta több helyen laktam, mindegyik nagyon idegen, beleértve a mostanit is. Hiába jó környék, alakítgatom a lakást ízlésem szerint.. de mégsem az igazi
máj. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Teljesen érthető, elvégre otthon tényleg csak a saját tulajdonú otthonodban érezheted magad, ahol azt csinálsz amit akarsz, nem egy olyan helyen, ahonnét bármikor kitehet a tulaj, ha olyan kedve van.
máj. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyiket annak otthonnak éreztem.
máj. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor a lakást vagy a környéket nem tudod megszokni?
máj. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én mindegyiket megszoktam, megszerettem. Pont otthon nem éreztem jól magam.
máj. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én meg tudtam és imádom. Az előzőt is imádtam. Ott minden ismeretlen volt de kb 3 hónap alatt beszoktam.

Az új hely egy 10+ éves barátságom falszomszédja és közel van a régi gimnáiumomhoz. Bár nem hiszem hogy ez annyit számít. Inkább a lakás berendezése. Nekem mindenhol képek vannak( butorok oldalan blue techhel hogy koltozeskor leveheto legyen)n, tobb sahat butor is, mindent atrendeztem ami bent volt a sajat rendszerem szerint. Felreraktam magas polcokra ami ott volt es nem hasznalom. Teljesen a sajatomnak erzem

máj. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#4 Egyiket sem.
máj. 31. 09:43
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
Én csak szobát bérlek, de én megszoktam még ezt is, pedig sokszor változik a lakótárs is. Nem érzem "otthon"-nak, de olyat nem éreztem 15 éve, meg lehet ezt is szokni. Elvagyok így. Jobb, mint a szülőkkel.
máj. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Első költözésemnél sírtam, azóta volt már sok, most már olyan vagyok, hogy akár egy barlangban is képes vagyok "otthonos" körülményeket teremteni.
máj. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én nem pörgök azon, hogy enyém vagy sem. Szépen berendezem ízlésem szerint és jól érzem magam. Ennyi. Igaz főbérlőt is ésszel kell választani és akkor nincs min idegeskedni. Nekem az előző is jófej, megbízható volt és a mostani is, ráadásul ő egy jó barátom apja, ha tehetem ismerőshöz költözök.
jún. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!