Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antideprenszánsz nélkül...

Antideprenszánsz nélkül boldog lenni?

Figyelt kérdés
Antidepit szedek dulsevia 60 mg ot már 2 hónapja, jó minden, szorongásra szedem, meg enyhe depressziora, de inkabb szorongás, jól érzem magam lelkesebben állok a dolgokhoz, tiszta a fejem, végre szeretek beszélgetni, van életcélom, Viszont mivan ha abba Kell majd hagynom mert ugye évekig nem akarom szedni? Ujra jön a mélygödör? Valaki volt már ilyen helyzetben?
máj. 23. 20:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
10%

Én szetem gyógyszert nem használt semmit azt se tudtam hol vagyok tőle olyan rosszul voltam.

Sőt egy ismerősöm öngyilkos let a gyogyszerektől.

Aki elhiszi hogy jó az hiszékeny és megvezethető.Ez csak a gyógyszer iparnak jó mert ettől lesz sok pénzük.

Én ismertem mentálisan beteg embert egyik nem tudtot tájékozódni tőle azt se tudta hol van.Kettő ember öngyilkos

lett a gyogyszerektől.

Harmadik agresszív.

Negyedikben véres let a széklete.

Én voltam az ötödik szetem semmit se használt azon belül elindult tőle a szívem pluszban azt se tudtam hol vagyok.

A pszichiátriai gyógyszerek nem jók semmire max akkor ha komoly mentális problémád van de akkor se kell mindig.

Max ha skrizofén vagy ilyesmi vagy.

Szerintem egyszerű depresszióra nem kell.Ott magadban kell helyre tenni a dolgokat.

Én láttam depressziós embert aki szedet mind kettő a temetőben van a gyogyszertől.

De ez az én magán ügyem szóval nem kell rám hallgatni.Én biztos nem fogok ilyet szedni.

Aki szed az saját felelősségre!

Amúgy én egyszerű náthára se szedek.Persze van olyan betegség amire kell.

máj. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
82%
"Egyszerű depresszióra", butuska (a helyesírásod alapján ezt a következtetést jogosan vonom le)??? Az ismerősöd nem a gyógyszertől lett öngyilkos, hanem "az egyszerű depressziójától". Az megtörténhet, hogy az első 2-3 hétben, míg az agy átáll, rosszabbodik az állapota, de ez bele is van írva a betegtájékoztatóba. Jobban oda kellett volna az illetőre figyelni. Még te beszélsz megvezethető emberekről ennyi hülyeség hangoztatása után? Ha mellékhatásokat okoz, akkor szólni kell az orvosnak, és lecseréli. Az nem azt jelenti, hogy mind fog okozni.
máj. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
15%

ha kell akkor kell. Ha van olyan mentalis betegsegek sajnos akkor meg kell talalni a megfelelot. Errol pont olvastam meg beszeltem rokonnal aki erintett es kisse viataba keveredtunk, hogy melyik a jobb/rosszabb. Termeszetesen en a mentalis betegsegre mondtam, mert nagy az eselye, hogy kezelhetetlen, nem fog kijonni belole, tonkremegy a karrierje, leepul szellemileg es egyre rosszabb lesz.


Aztan igazabol a rakkal is ugyanez. Ha olyan a rak, hogy nem terjed gyorsan es idoben eszreveszik, kezelheto. Vannak akik boldogan leelnek egy eletet rakoskent. Boldogan. Ez mondjuk a mentalis betegeknel nincs sokszor. De valamelyik rakos meg allandoan infuziora jar, hanyinger ilyen meg olyan gyogyszer ami mar tokre faraszto. Szoval arra jutott mindekni, persze voltak erre meg arra voksolok, hogy nem jobb vagy rosszabb egyik sem mindegyik szar.


En egy picit balra (ment. bet). Ritka esetben a rakot teljesen kiirtjak az erintett sejteket szervezetbol es vegleg nem lesz semmi baja. Egy anti.dep. vagy antipszich. ezt nem lehet elerni. Mig a "kigyogyult" rakos fel tud epulni szellemileg, megelhetesben is. Ha nem, a vegso stadiumban mit kap? Morfium vagy valami hasonlo kabitoszert, amitol jol erzi magat es nincs fajdalom egy ideig. De ez mar a vegso stadium. Annyi, hogy a vege, hogy elalszik. Egy mentalis beteg vegso stadiuma sokszor ongyilkossag, hajlektalansag es tobbet nem kapja a gyogyszert, lehet ki is vonjak, de ez ugyanugy ertheto a rakosra is, de kevesbe.


Szoval hat, a mentalis betegseg barmelyikere nincs megoldas. A rakra ritkan de van. Akar kezelessel hosszu ideig kepes szinten tartani, akar rovid akar rovid kezelessel. De megint, visszaterunk, hogy nagyon sok esetben nem ez tortenik, de legalabb ki tudnak gyogyulni. Egy mentalis beteg, neurologiai eset nem tud (az utobbiban mar nem vagyok biztos).

máj. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!