Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antideprenszánsz nélkül...

Antideprenszánsz nélkül boldog lenni?

Figyelt kérdés
Antidepit szedek dulsevia 60 mg ot már 2 hónapja, jó minden, szorongásra szedem, meg enyhe depressziora, de inkabb szorongás, jól érzem magam lelkesebben állok a dolgokhoz, tiszta a fejem, végre szeretek beszélgetni, van életcélom, Viszont mivan ha abba Kell majd hagynom mert ugye évekig nem akarom szedni? Ujra jön a mélygödör? Valaki volt már ilyen helyzetben?
máj. 23. 20:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
9%

Minek Szedsz ilyet.

Nekem is írtak már föl,de én nem szedtem nincs semmi értelme.

máj. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%
Nem ezt a gyógyszert csak antidepit
máj. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Nem hát az ember változik/fejlődik az idő alatt.


Ha pozitívan látsz most dolgokat azok majd bevonzanak más jó dolgokat. Pl. ha most szeretsz beszélgetni, az elég sok jó dologra tud nyitni, amikre később tudsz támaszkodni a cucc helyett. Meglátod az emberekben a jót is, stb.


Sok sikert.

máj. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%

Fizikai és szellemi aktivitás nagyon sokat segíthet.

Pl. sokat segíthet egy nyelvtankönyv. Mire megtanulod, addigra a depi is elmúlik. És, ha minden nap futsz 3-4-5 km-t, az izmaid ismegerősödnek, a keringés is jobb lesz, és az agyból is "kimosódnak" a depit okozó vegyületek.

máj. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
21%

Láttod a négynek igaza van nem kell gyógyszer.

Híd el én se szedtem gyógyszert soha nem is kell

máj. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Még szorongsz. A kérdésed nem aktuális. Majd az orvossal egyezteted, mikor ott tartasz. Pszichoterápia is kéne.
máj. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Egyreszt pszichoterapia mindenkepp kene, masreszt messze vagy meg a lerakastol. Szorongsz tovabbra is, most epp azon,mi lesz, ha leteszed. Es en ugyan mas antidepit szdtem, de az volt a doki javaslata, hogy 9 honapig minimum, mert nagyobb a visszaeses veszelye, ha elobb abahagyom. Szoval turelem, es beszelj az orvossal.
máj. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%
Nekem semmilyen gyógyszer nem segített ha neked bevált akkor miért kéne abbahagyni? Ez nem olyan mint a nyugtató szedheted akár életed végéig. Persze ha mellékhatások miatt azt megértem.
máj. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
15%
Én mióta piálok meg drogozok azóta vagyok sínen. Persze nem tanácsolom ezt senkinek hogy káros szenvedélybe essen.
máj. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki azt mondta ne szedjek gyógyszert és hogy fussak napi 3km. Már meg is gyógyultam. Megtaláltátok a gyógymódot a szorongásra, tudtam én hogy csak fel kell jönnöm a Gyakori Kérdésekre, itt mindig tudják a megoldást.



Illetve köszönöm a normális válaszokat is ( egyébként a pontozásokbol látni melyik a normális válasz és melyik az aberált)

máj. 23. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!