Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért akarom így kínozni...

Miért akarom így kínozni magam? Tulöltözés melegben.

Figyelt kérdés

Időnként rámjön egy érzés, hogy felvegyek magamra egy rakat nem az idöjárashoz illö ruhát, és úgy menjek ki az utcára. Ha nem csinálok így valósággal szarul érzem magam ez ilyen kényszer szerü érzés.

Minél jobban melegem van és szenvedek annál jobban megnyugszom.

Tegnap a 28 fokban három réteget vettem magamra, meg bélelt csizma ilyesmi, meg térdig érő bőrbarát, alapból gothos stílusom van, csak máskor ésszel csináltam.

Tegnap egy órát sétáltam így beöltözve, szakadt rólam a viz majd összeeestem olyan meleg volt de legalább a belső kínzó érzésem elmúlt és megnyugodtam mire hazaertem.



máj. 22. 12:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

A 10. válaszoló jól mondja, hogy lehet, hogy olyan régi emléked, hogy még azelőtti, hogy emlékeznél rá, tényleg!


Ahogy előttem is írták már, én is őket erősítem: pszichológushoz fordulj! Én nem is vagyok gyógyszerpárti, mert ki tudja, milyen mellékhatása van a gyógyszereknek, a pszichológus csak beszélget, kérdez, rávezet, hogy felfedezd saját magadat, ő tudja feltenni a megfelelő kérdéseket neked, hogy te rájöjjél a válaszra a saját kérdésedre!


Ráadásul mihamarabb keress egyet, még mielőtt bajod esne, ne bántsd magadat!!!

máj. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Fogok majd keresni. Ma így beöltözve voltam majdnem három órát délután. Rettenetes volt, és közben tudtam, hogy le kellett volna vegyem, mégse ment. Egyszer leültem egy padra mikor azt éretem elájulok, ott levettem a bőrkabátomat, lehúztam egy réteget magamról levettem a csizmámat is, de kicsit később újra rám tört, hogy vissza kell vegyem mindet, és vissza is öltöztem szenvedtem nagyon. Az meg, hogy hányan néznek hülyének jobb nem is gondolni.
máj. 25. 20:22
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez dúrva.

De, ha tudod, hogy ezt teszed es nem jó, akkor miert nem mentél már dokihoz?

Hány éves vagy?

máj. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
13! Irtam privátot neked!
máj. 25. 21:10
 15/18 anonim ***** válasza:
73%

En abszolut ertem a vagdosas esatobbi mechanizmusat csak szamomra olyan erdekes, hogy amitol en fizikailag rosszul lennek es ez meg panikrohamot generalna szoval hogy te kozben nem ajuldozol, nincs hanyingered.

Erdekes, de segitsegert kialt.

máj. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Milyen gyakran csinálod ezt? Nem mindegy, hogy minden nap vagy csak havi egyszer.
máj. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
16! Akkor mikor rám jön! Nem irányitom ha nagyon ideges vagyok akkor sokat. Mostanában sokszor. Ma is, hogy ezt irom így vagyok öltözve. Szenvedek is rendesen.
máj. 27. 14:50
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha szenvedsz tőle, akkor csak egyszerűen ne öltözz túl az időjárási viszonyokon, hogy ne szenvedj, és máris meg van oldva a problémád! Hm?
jún. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!