Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kristály függő vagyok. Mi a kiút?

Kristály függő vagyok. Mi a kiút?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kristály függő vagyok már második éve. Már ott tartok hogy depresszióba vágott a cucc elvesztettem a motivációt egyszerűen semmihez sincs kedvem a jogsit is abba hagytam suliba bukás lesz barátaim elvesztettem a családi életem tönkre ment szóval minden rossz be következett az életembe amit csak ez a szar okozhat. Lelkileg tönkre mentem. És nem látom értelmét hogy szakemberhez forduljak mert szerintem mindenki tudja mi lenne a megoldás vagy hogyan kezelhető a probléma de ez mind hiába ha nincs hozzá erő. A lényeg pedig hogy a boldogságot elvesztettem az életemből semmi sem foglal le a világon semmibe sem találok boldogságot csak akkor vagyok boldog akkor érzem magam teljesnek ha kristályt Szivok. Ezért nem szeretnék elvonóra menni nem látom értelmét annak hogy gyógyszereket kapsz és beszélgetnek veled, szerintem amíg nem jön valami az életedbe ami pótolja azt a boldogságot amit a cucc ad addig mindhiába. Az idegrendszerem is már megy tönkre minden szaron fel idegesítem magam. Tudnátok segíteni mi a kiút ilyen esetben?

Olyan emberek segítségét várom aki már megjárta ezt az utat és tapasztalatból beszél nem az internetről össze szedett hülyeségeket írja be ide.

18 éves fiú vagyok


Válaszokat előre is köszönöm!



máj. 18. 10:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
16#vagyok.Szep dolog ez hogy csak a halállal van vége de vannak sokkal rosszabbak a halálnál!főleg ezektől a szaroktól,agyvérzés stb...ágybaszarósnak lenni egy életen át keményebb nint csak úgy meghalni,vagy ha csak pislogni tudsz majd!nem akarok okoskodni mert en sem gyoztem le ezt a dolgot,sőt mikor kórhazba kerultem elotte hataroztam el hogy veget vetek ennel es egy honapig teljesen tiszta voltam aztan osszeestem es megallt a szivem.3het korhaz utan mikor kiengedtek vegstádiumu szívelegtelenként,gondoltam nem szarakszom itt tovabb,elvesztettem mindent akkor lakas,feleseg,vettem 100gramm gyorsot es egesz ejjel csak szívtam zabaltam mondván utolsó este isten tudja mennyi fogyott jó sok,de semmi nem történt,mindig magas toleranciám volt,azóta eltelt lassan 5hónap es mindennap toltam valami retek szutyok,kristály,speed,kati,es mikor kontrollon voltam azt mondtakba szivem megggyogyult🤔🤔🤔🤔ugyh kezdem azt hinni nem ez lesz az en sorsom hogy ebbe doglok meg,vagy ha igen mire kell meg varni,nem egyszerű kiszállni se!most megint tulvagyok 4 nap ebrenleten raadasul ebbe a fulledt szar idoben.Lehet mar csak akkor leszek rosszul ha abbahagyom?👀😀
jún. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Kristály függőktől kérdezem, hogy milyen megvonási tünete van?


Leálltam 2,5 hete. Azóta hőemelkedés, izomfájfalom. Tapasztalt valaki ilyet?

júl. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Azóta már képbe jött sajnos a krekk is😀

Sokkal roszzabb a helyzetem mint eddig volt szavakkal betűkkel ki sem tudom fejezni! Paranoiás lettem halucinálok hangokat hallok dolgokat látok tiszta állapotban is! Rövid 1 hónap alatt sikerült ezt az állapotot a crackel elérni. Senkinek sem ajánlom egyenes út a pokolba!

aug. 12. 22:08
 24/25 anonim ***** válasza:

és te ennek most örülsz?

1-2 éven belül emberi hulladék leszel, és nem biztos, hogy lesz még visszaút tartós károsodás nélkül.

aug. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

szerotonin áradat okozza,ès nem az, hogy történt valami tènylegesen.Ezèrt többnyire nincs valós alapja, sajnos.



jún. 29. 07:53


Privát üzenet


Szerinted a válasz hasznos


Na ezt innen másoltam ki,csak nem enged idèzőjelez tenni.Szerintem elèg jól leírja az èrzèseket,ès azt hogy nincs valóságalapja èn is kiemelnèm!Ott vagy az egyik kezedben öngyújtóval,de már fáj a hüvelykujjad a kattintgatástól,meg bőrkemènyedès van ott,a másik kezedben az alufólia,a szádban valami szívószálszerű dolog,szipka.Ès ettől vagy boldog.Ettől vagy boldog?!Nehogy már ennyi legyen az èlet,ne hagyd magad átverni!

aug. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!