Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kristály függő vagyok. Mi a kiút?

Kristály függő vagyok. Mi a kiút?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kristály függő vagyok már második éve. Már ott tartok hogy depresszióba vágott a cucc elvesztettem a motivációt egyszerűen semmihez sincs kedvem a jogsit is abba hagytam suliba bukás lesz barátaim elvesztettem a családi életem tönkre ment szóval minden rossz be következett az életembe amit csak ez a szar okozhat. Lelkileg tönkre mentem. És nem látom értelmét hogy szakemberhez forduljak mert szerintem mindenki tudja mi lenne a megoldás vagy hogyan kezelhető a probléma de ez mind hiába ha nincs hozzá erő. A lényeg pedig hogy a boldogságot elvesztettem az életemből semmi sem foglal le a világon semmibe sem találok boldogságot csak akkor vagyok boldog akkor érzem magam teljesnek ha kristályt Szivok. Ezért nem szeretnék elvonóra menni nem látom értelmét annak hogy gyógyszereket kapsz és beszélgetnek veled, szerintem amíg nem jön valami az életedbe ami pótolja azt a boldogságot amit a cucc ad addig mindhiába. Az idegrendszerem is már megy tönkre minden szaron fel idegesítem magam. Tudnátok segíteni mi a kiút ilyen esetben?

Olyan emberek segítségét várom aki már megjárta ezt az utat és tapasztalatból beszél nem az internetről össze szedett hülyeségeket írja be ide.

18 éves fiú vagyok


Válaszokat előre is köszönöm!



máj. 18. 10:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Ahoz, hogy jöjjön valami jó erősödnöd kell meg megnyugodnia az idegrendszerednek, lelkednek. Én csak előzetes letartóztatásban tudtam abba hagyni. Keresd meg Bajzáth Sándort ha rehabra nem is akarsz menni akkor is érdemes régóta tiszta, azelőtt évtiezedeken át drogozó de már sok éve tiszta emberek tapasztalait kérni, ők erőt fognak adni hidd el. Csak legyél nyitott, ennél csak rosszabb lesz ha a saját fejed után mész abban biztos lehetsz de van kiút csak hidd el azoknak akiknek sikerült. Bajzáth Sándor, szerintem még facebookon is írhatsz neki. Megálló csoport alapítvány József utca 49 8. kerület. Bárhol élsz lennie kell drog ambulanciának. Még rendbe jöhet az életed! Sok türelmet és nyitottságot kívánok!
jún. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
Külföld,de ne gyere visza mert visszaesel!
jún. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
altalában az ember kinovi,nekem nem sikerült,2008óta tolom es nemcsak ezt,de korulottem mindenki kinotte,18 evesen ne viccelj lesznek meg olyan helyzetek az eletedben hogy ihajjj,
jún. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Idáig önerőből nem sikerül le tenni, napról napra egyre rosszabb cucc nélkül be fordulok magamba aludni sem tudok forgolòdok az ágyban szorongok, de persze nem adjuk fel.
jún. 20. 22:15
 15/25 anonim ***** válasza:

speedről jöttem le önerőből...

hát, egyrészt baromira nem volt egyszerű, meg sok időt is felemésztett.

mai fejjel tuti hogy külső segítséget kértem volna, úgy gondolom, hogy sokkal gyorsabb, hatékonyabb és stabilabb lett volna a felépülésem.

Én a helyedbe a rehab irányába lépnék mielőbb.

jún. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
41%

mé cuccal tudsz aludni vagy mi az hogy aludni se tudsz?😂😂

nyugodjal meg majd jon egy akkor ku rva nagy csapas az eletedbe hogy rogton lerakod nekem 29 evesen mondták hogy csak úgy van esélyem ha szívátültetést kapok!na öcsi előtte gondolhatod lattam mar ezt azt de eeez fuhh hat fel se tudtam fogni.max1-2évet jósoltak még NAGYON max de az orvos azt mondta annyit sem mert 4%volt a szívműködésem(közben végig jol

voltam meg jo eroben is ereztem magam)kijottem mondom akkkor bánja a gyász!!hát nem!!?ilyenbe ugyse megyek bele akkor dögöljek meg.Na kijöttem elkezdtem az eddiginél is keményebben drogozni,kristály,speed mdpv,4mac,ezek összehúzva minél halálosabbá téve gondoltam így

távozok.semmi nem történt!a sztori veget nem irom le mert bu

zdítani nem akarlak es lehet lenne olyan kicsengése.Mit szólsz majd ha ilyen dolgok jönnek elő?

jún. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
A kiút a biztos halál. Ez vár ránk semmi esélyünk ezzel szemben. Sajnos nem úgy tűnik hogy lenne más út
jún. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
bocsi kérdező alapból meghalunk, és akkor véget ér az egész. Próbálj meg mindent de ez olyan dolog amivel szembe nagyon kicsi esélyünk van. A végén meg úgyis m indegy, én elfogadtam hogy a halálommal ér véget a függőségem. Harcolhatsz. Próbálj rá. sok sikert. Nézőpont kérdése. amíg játékban vagy van esély...
jún. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Hát igen sokszor nem ott a vége ahol elképzeljük. Számomra hiteles vagy 16, csak most olvastam el. Így van ez. Majd aztán lesz valahogy. Valami mindig lesz, ha meg nem - én már azzal is kibékültem.
jún. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Mindenkinek minden jót, és ha van erőtök, elhatározásotok próbáljatok minden áron leállni!
jún. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!