Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire valós hogy a depressz...

Mennyire valós hogy a depresszió jelntősen csökkenti a kognitiv képességek hatékonyságát?

Figyelt kérdés

Jövőre éretségizek és úgy érzem nem állok rá készen, teljesen kivagyok merülve és égve a sok stressztől amit nem csak a családi hátteremnek köszönhetek, hanem még az iskolám nemtmogatásával is, sőt úgy érzem hogy ott is csak lehúznak mint segitenek a tanulásban...

Itthon pedig nincs semmilyen energiám valamit csupán bemagolni úgy hogy tudom hogy ugy is elfelejtem jövőre azt az adott témát...

Se barátaim senkim sincs akire szorulhatnék, mindenki a környezetemben energiavámpir...


máj. 11. 12:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen. Tapasztalat.

Gyógyszer és sport ki tud hozni belőle.

máj. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Még szerencse hogy nem éretségizek matekból, ennek hozadékául az iskolámon már szinte nevetséges szinten tanitanak bennünket...

Most épp egy egyszerű feladatot csináltam online matekból, kb az első osztályba illő anygból és még azt sem tudtam rendesen kiszamolni.... ugy érzem elvesztettem minden megmaradt agysejtem is....

máj. 14. 20:19
 13/14 A kérdező kommentje:
legjobb esetben kb egy 15 éves gyerek szintjén lehetek értelmileg...
máj. 14. 20:21
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez ilyen.:(
máj. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!