Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megőrültem? Pánik? Borderline?...

Megőrültem? Pánik? Borderline? Vagy mi a mano?

Figyelt kérdés
Sokszor van az,hogyfekszem,nézem a Tv-t,és egyszercsak hirtelen feszültség érzetem van,elkezdek félni,gyorsan ver a szívem,és úgy érzem szédülök,meg mint aki fázik,annyira remegek,ilyekor leizzad a lábam,és elkezdek félni.Van,hogy erre ébredek fel.Ehhez már nagyjábl hozzá is szoktam,de újabban van egy új érzés is,ha nem a fent leírt tüneteket produkálom,akkor olyan érzésem van,mintha egy lejtőn állnék,szemben a lejtővel,és mindjárt fejre állnék,vagy ha ülök a gép előtt olyan,mintha mindjárt hanyatt esnék...Nem akarok meghalni,sem megőrülni,de lassan közel állok hozzá.Mi lehet a bajom?Halálos?Segítsetek mert őrületbe megyek....
2010. okt. 24. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Pánikroham
2010. okt. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
sztem is pánikroham, de ha ilyen sűrűek meg furcsák(sztem) menj el szakemberhez, hogy segítsen Neked!!!!!
2010. okt. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!