Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Annyira sok a.feszültség a...

Annyira sok a.feszültség a munkahelyen nem bírom..pszichés beteg vagyok, bevettem.tiz Frontint ha ezt a.főnökömnek elmondom ugye nincs joga orvost stb hívni?

Figyelt kérdés
2023. nov. 23. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bevettél valamit a munkahelyen, ahol elvileg ő felel a munkavégzés biztonságáért, meg lennék lepve, ha ne lenne joga orvost hívni...
2023. nov. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De nem akartam kár tenni magamban. De csak úgy merek hozzá odamenni pl szabadságot kérni, ha bennem Frontin. Lecserélődött a csapat, nagyon sok a.rosszindulat áskálódás és ez visel meg. Pedig én senkivel nem foglalkozok
2023. nov. 23. 13:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát, van valami aktuális balesetveszély? Nagyon látszik rajtad, hogy bevettél valamit? Mert ha mindkét kérdésre nem a válasz, nem muszáj elmondani neki...
2023. nov. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát csak én érzem hogy nyugodtabb vagyok és már oda merek menni hozzá
2023. nov. 23. 14:15
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Ha 0.5-ös frontinból veszel be 10-et akkor is max álmos leszel, más bajod nem lesz tőle.
2023. nov. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Viszont most hogy bevettem a Frontinokat már nem féltem a munkahelyen és odaálltam a főnök elé hogy írja be a szabadságot
2023. nov. 23. 16:06
 7/9 anonim ***** válasza:

Attól függ mióta szeded , illetve mennyit. Általában az orvosok a 0.25-öst írják ki. Abból 10 darab ha elsőnek szeded és csak ritkán akkor kiüt és elalszol.


Mondok egy példát. 18 évesen kezdtem a Frontint. 0.25-tel. Egy szemtől 1 órán belül elaludtam. Kiütött. Sosem szedtem előtte ilyesmit. Utána rászoktam, egyre nagyobb dózis kellett. Beszereztem a 0.5-öst. Abból is már napi 13-at szedtem. Tiszta zombi lettem de szartam a világra. Megszokta a szervezetem. Eljutottam az 1-es frontinhoz. Ott is eljutottam ahhoz, hogy napi 10-et!!! bevegyek. Képszakadás, téveszme, halucinációk. Rohadt addiktív ha az ember nem figyel oda akkor hamar függő lesz. A Xanax szerintem jobb nyugtató. Mikor Xanaxot szedek tiszta marad az elmém de megnyugtat. Míg a Frontin inkább bódít és zavartá tesz. Altatónak viszont nem rossz.

2023. nov. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es, a Frontin és a Xanax az pontosan ugyanaz (alprazolám), csak más a gyártó. Mint a Kalmopyrin és az Aspirin (acetilszalicilsav).
2023. nov. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as! Aki szedte ezeket a gyógyszereket az tudja mi a különbség. Tök mindegy ki gyártja, mi van ráírva. A szervezeted érzi, hogy más. Én a frontintól halucinálok, a xanaxtól meg bealszom.
ápr. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!