Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipoláris zavarban okozhat...

Bipoláris zavarban okozhat pörgést az antipszihotikum ? Ez lenne a kevert fázis ?

Figyelt kérdés
Olyan mintha gyomoridegem lenne. Feszűlt vagyok és ingerlékeny. Ez pár napja van. Előtte hónapokig depresszios voltam szinte mindig. Most meg pörgög is meg kicsit depis vagyok. Ez vagy egyidőben vagy pedig percről percre. Alig alszok,mert nyugtalan vagyok. Nem érzem,hogy fáradt,álmos lennék. Nagyon régota diagnosztizált bipoláris vagyok,de ilyen még nem volt. Bipoláris 2es vagyok ultradián ciklussal ami azt jelenti hogy egy napon belül váltakoznak a fázisok,de ez most más. Pörgés is meg depi is. Antipszihotikum meg lett emelve. Ez lehet attol ? Ez a kevert fázis ?
2023. okt. 16. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
A gyógyszer önmagában csak segítség foglald le magad napközben.
2023. okt. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az antipszichotikum pont,hogy ellene van,valami más lesz az oka.
2023. okt. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha emelve lett a gyógyszer és utána jöttek elő ezek a tünetek, akkor elképzelhető, hogy az okozta. Beszélj az orvosoddal!
2023. okt. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is ugy tudtam ,hogy az antipszihotikum csökkenti a pörgést. A kevert fázist is csökkenti ? Szerintem azt nem mert nekem szinte mindig az van. Főleg esténként. Azért nem tudok normálisan aludni.
2023. okt. 25. 04:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!