Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek hogy jobb kedvem...

Mit tegyek hogy jobb kedvem legyen ?

Figyelt kérdés
Sziasztok mostanában észrevettem magamon hogy egyre többször van az hogy egésznap rossz kedvem van indokolatlanul nagyon szeretek a családommal lenni viszont mostanában sokat vagyok egyedül sokszor sírok és ez már régebben is volt de nagyon hamar ideges leszek valami kis aprócska dolgon is szinte sehova nem megyek el mert jobban szeretek ithol lenni ha pedig elmegyek valahova alig várom hogy haza érjek pedig semmi fontos dolgot nem kell itthon csinálnom nagyon magamra tudom venni mások véleményét és sokszor félek hogy túlságosan sok leszek nekik egyszerűen ilyen a természetem vagy valami más bajom lehet ? Egyik percről a másikra változik meg a kedvem és ahogy felidegesedek és megbántok másokat utána egyből meg is bánom ha nem én vagyok a hibás akkor is bocsánatot kérek mert félek hogy egyedül maradok kérlek ne nézzetek hülyének mert azt viszont tudom hogy nem vagyok egyszerűen érdekel hogy másoknak is van e ilyen vagy csak velem
2023. szept. 2. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagy ezzel egyedül, dehogy. Én ma is bőgtem és bármikor tudnék, annyira kivagyok. Teát szoktam inni, zöldet vagy roibost, mert felvidámítanak, vagy eszem egy kis étcsokit, halat, vagy almát, mogyorót, vannak ilyen ételek, amik megnyugtatnak és boldogabb lesz az ember tőlük. Macskagyökér jó a stresszre, D-vitamin meg boldogságfokozó, viszont ha súlyosabb az állapot, szakember segítségét kell kérni. Jól jön egy szuper hobbi, esetleg utazás, baráti találkozó, akkor is ha eleinte nem fűlik hozzá az ember foga. Házi wellness, zenehallgatás, vidám filmek nézése, napfényben lenni, az nagyon sokat dob a hangulaton.
2023. szept. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha gondolod îrj!


Egyébként menj ki a szabadba, hallgass zenét... Egyél valami finomat, nézz filmet, rajzolj.. Ülj bele egy kád vízbe.

2023. szept. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!