Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehetnék újra önmagam?

Hogyan lehetnék újra önmagam?

Figyelt kérdés

Egy kis segítségre lenne szükségem.

Az a helyzet helyzet, hogy egy jó ideje eléggé magam alatt vagyok, ami odáig fajult hogy korábbi énem szöges ellentétévé váltam.

Ez kihat mind a munkához való viszonyomra, mind a magán életemre.

Régen egy könnyen barátkozós típus voltam, nem féltem változtatni új munkahely új környezet esetében sem.

Most viszont kész káosz. Úgy érzem hogy depressziós vagyok és eltudnék bújni a világ elől teljesen.

Nem szeretek emberek között lenni, de még a kapcsolatot is nehéz tartanom a barátaimmal is.

Ehhez hozzá tartozik, hogy a magánéletem katasztrófa rengeteg csalódás ért egy olyan embertől aki minden gondolatomat lekötötte.

Egy ideje rá szoktam különböző nyugtatók szedésére is, ami már korábban is előfordult viszont mostanra már egyes napokon képtelen vagyok anélkül aludni.

Képes lennék az egesz napot át aludni a munkahelyen szorongok.

Már közel 2 éve tart ez az állapot néha voltak hullám völgyek, de mostanra rosszabbodott. Leginkább feladnék mindent, az életemet is.

Sehogysem találom meg az élet napos oldalát.

Mindig is úgy terveztem hogy mostanra már családom lesz egy szerető férjjel az oldalamon.

Hatalmas kudarcnak élem meg hogy akit szeretek az nem szeret viszont. Pedig mindent megtettem érte elhitette velem hogy ugyan olyan fontos vagyok neki, rengeteg áldozatot hoztam érte de minden hiába. Azóta teljesen elvesztem nem találom a helyem az életem semelyik területén.

Mi tudna segíteni abban, hogy pozitívabb legyek, hogy végre ugyan az lehessek aki voltam.



2023. aug. 24. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Pszichoterápia képes lecserélni akár az egész személyiséget. FMRI-vel kimutatható.

Egy pszichológust kell keresned, másképp nem megy, bármit is írnak.

Nem támogató a környezeted sem, egyetlen empatikus ember sem vesz körül. Ezért kell a pszichológus.

2023. aug. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szőlőcukros_petraaa ***** válasza:
100%
én is tudom ajánlani a pszichológust vezsteni valód nem lesz vele! sajnos en se tudom hogy találjam meg magam, én Thalassa házba megyek hétfőn Budapesten egy pszichiátriai ház gyere el te is, esetlet egy csoport terápia is jót tehetne vagy nem tudom! szurkolók!
2023. aug. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!