Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akik vagdosták magukat és...

Akik vagdosták magukat és megmaradt... ti, hogy oldjátok meg a strandolást?(Nekem végig a két lábamon sajnos megmaradtak, bár már fehérek)

Figyelt kérdés
Kérlek, aki csak rosszat tud írni az ne írjon, mert rosszul érint pl. azt, hogy gondolhattál volna erre akkor. Ami volt megtörtént nem változtathatok rajta és most már egyáltalán nem csinálom.

2023. jún. 29. 21:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

Sajnálom, hogy ilyen nehézségeid voltak.

Strandra szórakozni megy az ember, nem kell foglalkozni, mások mit gondolnak. Sokatn talán nem is tudják, mi lehet az a lábadon. Nem mindeki látott ilyet. lehetne pl. baleset miatt, műtét miatt is

2023. jún. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%

Úgy, mint bárki más. Lesz4rom mit gondolnak.

Ha lesnek feltűnően, akkor néha megszoktam kérdezni mi a probléma. Ha beszólnak, akkor visszaszólok. Mindig megsértődnek és elmennek a közelemből

2023. jún. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
42 éves vagyok, tavaly voltam először strandon általános iskola óta, előtte pont (meg más miatt is) nem. :( rájöttem hogy nem érdekel ki mit gondol… Most már vannak gyerekeim és ők szerették volna menni így hát túlléptem ezen.
2023. jún. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19%
kimaradt h pont EMIATT
2023. jún. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Egy törött pohár szilánkjával szabdaltam fel a fél kezem, de ha kérdezik, egyszerűen csak megrántom a vállam, nem muszáj mindenkinek az orrára kötni, az elsővel viszont egyetértek.
2023. jún. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kisé szociális szorongásom van amúgy általában, de igen valószínűleg ez a megoldás és erőt kell vennem magamon és szerencsére nem is egyedül megyek.
2023. jún. 29. 21:47
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
Amúgy az én taktikam, hogy sokat vagyok a vízben.. víz alatt nem látszik
2023. jún. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

Nem sok ilyen van, szóval nehéz találni, de vannak hosszabb fürdőnadrágok nőknek is. (Ha meg férfi vagy akkor sima ügy, ott nem a minél kevesebbet takar, annál jobbra megy ki az egész.)

[link]


Szóval ha még nem érzed magadban az erőt, hogy felvállald, megoldható. Kitartást.❤️

2023. jún. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8-as Köszönöm !! :)) (lány vagyok amúgy)
2023. jún. 29. 22:51
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Milyen mélyen vagdostad magad? Csontig? Hús látszott? Bőr tetejét?
2023. jún. 30. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!