Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 20 évesen még nem volt barátnő...

20 évesen még nem volt barátnőm és emiatt nagyon depis vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2023. jún. 11. 15:15
1 2
 1/18 anonim válasza:
62%
Emiatt ne legyél depis. Ismerkedj, aztán eljön a Te időd is! :)
2023. jún. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
de hogy/hol ismerkedjek? ha tudnám akkor fel se tettem volna a kérdést mivel lenne barátnőm
2023. jún. 11. 15:22
 3/18 A kérdező kommentje:
nem járok el sehova, nincsenek barátaim, a netes ismerkedést meg inkább hagyjuk
2023. jún. 11. 15:22
 4/18 A kérdező kommentje:
szociális fóbiás is vagyok
2023. jún. 11. 15:23
 5/18 anonim ***** válasza:
65%

Akkor kedves kérdező, nem azért vagy depis, mert nincsen barátnőd, hanem azért nincs barátnőd, mert depis vagy.

Tudom, hogy nehéz, és szarul is hangzik, de ha van önbecsülésed, tudsz közösségi terekbe menni és jól érezni magad mások között, akkor sokkal könyebben találsz olyat, akivel lehet randizni.

Rengeteg ilyen kérdés van már, és mindig elszomorít, amikor ilyet látok. Egyrészt nem értem, mi a baj azzal, hogy nem volt még barátnőd. Csak a média nyomja tele a fejed azzal, hogy ha 14 évesen még szűz vagy, akkor lehúzhatod magad a WC-n. Nincs semmi baj ezzel, majd lesz barántőd, csak légy pozitív, és járj nyitott szemmel, mert anélkül nehéz lesz. Ne sajnáltasd magad, hanem tégy a céljaidért! Kelj fel, öltözz fel, és menj el közösségi eseményekre. Koncertekre, sporteseményekre, bulizni.

2023. jún. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
nem vagyok bulizós típus és a sportok se érdekelnek
2023. jún. 11. 15:32
 7/18 A kérdező kommentje:
bulikon amúgy is csak egyéjszakásra lehet találni partnert
2023. jún. 11. 15:33
 8/18 anonim ***** válasza:
58%
Akkor ne bulizni menj, hanem ismerkedj ott ahol tanulsz, dolgozol, ha szeretsz játszani, keress játszós Discord csatornákat. Senki nem fogja megoldani helyetted a problémáidat, Neked kell lépned.
2023. jún. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
82%

Kedves Kérdező!


A közösségekbe járás nem csak sportot, vagy bulikat jelenthet.


Viszont azt meg kell hagyni, hogy ahhoz mérten kell kiválasztanod a helyet, amilyen embert szeretnél.


Előbb azt javaslom találd meg a társaságod. A csajozás kemény szakma, de meg tudod könnyíteni azzal, hogy szerzel egy kis tapasztalatot a barátkozásban.



Ha olyan lányt keresel, akit érdekelnek a hobbijaid, akkor gyűjtsd össze mi az ami téged érdekel és keress ezekkel kapcsolatos eseményeket. Műveld magad. Mindenki szeretne magának intelligens és művelt partnert. Könnyű mondani, de ne görcsölj.



Nem fognak téged megharapni (hacsak nem azt szereted) a lányok, néha tudni kell b@szni az alkotmányra és nem megpróbálni megfelelni. Ha az érzékeny egyensúlyt meg tudod találni az önmegvalósítás és a kompromisszumok között, sokkal boldogabb lehetsz. Nem lesz egyszerűbb dolgod, csak a gyakorlottságod okán könnyebben fogod tudni kezelni a helyzetet.

2023. jún. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
8%
Egy ismerősöm ilyenkor kezdett el álprofilt kreálni magának, 17 évesnek adva ki magát, és elkezdett vetkőztetni tinilányokat, évekig űzte ez az ipart, és végül annyira megnőtt az önbizalma, hogy lett barátnője. Beteg, tudom.
2023. jún. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!