Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontin elég lehet a pánikbete...

Frontin elég lehet a pánikbetegség gyógyitására?

Figyelt kérdés
Pár éve voltam pánikbeteg, akkor antidepresszánst szedtem és frontint. Most kiújult sajnos :((( Elkezdtem szedni a frontint amig jobban nem leszek, aztán természetesen egy orvost is megkérdezek. Rohamaim nincsenek mióta szedem, viszont nem tökéletes az állapotom, néha elég rossz közérzet tör rám. Van, akinek csak frontint vagy vmilyen nyugtatót irtak fel és helyrejött? Csak kiváncsi vagyok, hogy vajon a frontint kell e majd emelnem, most 3szor 0.25mg-osat szedek, vagy felirnak mást is. Amúgy az orvos azt mondta, hogy bármikor mehetek, kérhetek frontint, ha kell, tehát afelől nem kell aggódni, hogy orvos beleegyezése nélkül kezdtem el szedni. A kiváltó okok hasonlók lehetnek, mint azelőtt, rajta vagyok a dolgon, hogy ezeken változtassak.
2010. okt. 11. 16:17
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszi, de én nem ezekben hiszek. Voltam annak idején kineziológusnál, semmit nem használt, csak rosszabodtam, mivel kezeletlen volt a betegségem. Ezt a betegséget a szerotonin hormon be nem épülése okozza, és ezt gyógyszer teszi rendbe, persze a magánéletnek is köze van hozzá, de nem feltétlenül. Nálam tudom mi az oka, ezen fogok is változtatni, de ez nem elég. Pánikbetegségre, mint felfújt enyhe rosszullétekre jó lehet ez a módszer, a komoly betegségre sajnos nem.
2010. okt. 12. 09:22
 12/15 A kérdező kommentje:
Az enyhe felfújt rosszullétek alatt azt értem, hogy ha vkinek rossz a kedve, akkor már depressziós, márpedig a depresszió egy nagyon komoly betegség, nem csak a rosszkedvből áll.... Pánikbetegsége pedig Győzikétől Molnár Anikóig már mindenkinek volt. Épp ezért hiszik sokan, hogy ezek beképzelt betegségek. Annak idején mi is előitéletesek voltunk a gyógyszerekkel szemben, ezért próbáltam pl a bach cseppeket, kb mint halottnak a csók, semmit nem használt, a gyógyszerek pedig szinte azonnal hatottak. Olyat is mondtak, hogy ezek a cseppek sokkal lassabban hatnak blabla, és addig mi legyen velem?? Amikor elviselhetetlen rosszulléteim vannak. Vmi vagy hat vagy nem, egy nyugtatótól elmúlik a roham a cseppeknek semmi hatása. Szerintem ezek a különféle cseppek és a többi dolgok azoknak használnak, akik már attól jobban lesznek, ha bevesznek vmit. Nyugtatót ha bevesz egy egészséges ember, egészen más hatása van, mint ha egy beteg ember veszi be. Innen jöhet az előitélet, hogy ő csak bekábult a nyugtatótól.....Én nem kábultam be, csak jobban lettem.
2010. okt. 12. 10:54
 13/15 anonim ***** válasza:

"20.39-es öcsinek; IRODALOM, PHARMINDEX RENDSZER, 2009 ,

ami az összes gyógyszernek minősülő, és Hazánkban törzskönyvezett gyógyszer hivatalos használati leiratát tartalmazza. Ha nem tudunk valamit nem nyomjuk a választ, lefeljebb a _véleményt_.

A kérdező sorstársnak, ne keseredj el az olyanokon, hogy "szedd össze magad", meg "homeopátia", meg "gondolkodj el", stb.

Aki ilyeneket ír az nem volt soha a pánikbetegség közelében sem, nem élt át pánikrohamot, és a Blikk, meg a Fókusz, és a Big Bráner alapján tájékozódik, ha későn fexik, akkor még nyomja az Ezo.tv-t.;_((

üdv.

Ja, kérj a körzeti mókustól beutalót az ideggondozóba, és a neurológus szakorvos a Frontint 90%-os támogatással írja fel, ha az ár probléma.Jobban megéri a 2 mg-os kiszerelés, vagy a xanax promt1 mg., ezeket lehet törögetni.

jobbulást.

jobbulást.

2010. okt. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Előző Öcsinek.

Sehol nem írtam, hogy Frontin helyett bio, meg homeonyavajákat kell szedni, meg "összeszednie" magát.

Azt írtam, hogy 5 mg fölött lórúgás és akinek efölött kell, az már úgy is pszichiátrián fekszik.

2010. okt. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mindenképp elmegyek orvoshoz, van egy pszichiáterem, hozzá jártam gyógyszert iratni régen, és ő fel írja nekem olcsón, ezzel nincs baj. Az a hozzáállás nem tetszik, hogy ne nyúlj gyógyszerekhez, hanem a természetes gyógyítás stb...de utóbbi 2kedves válaszoló, ezek nem ti voltatok. Mégegyszer köszi :)
2010. okt. 13. 10:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!