Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan kell nem agyalni mások...

Hogyan kell nem agyalni mások hülye megjegyzesein?Azt veszem észre magamon,hogy ahogy idősödöm (40 felé)nemhogy lazább lennék,és tojnék rá, hanem még érzékenyebb vagyok,rengeteget agyalok,sokszor még aludni sem tudok.

Figyelt kérdés
2023. ápr. 27. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
38%
Én meg fordítva vagyok így ezzel. Én 20-on évesen agyalatam ennyit minden apró hülyeségen, most 35 évesen pedig egyre jobban lesz@rok mindent.
2023. ápr. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Épp ez az,nemhogy leszarnám a dolgokat ahogy múlik az idő, de nem,egyre rosszabb.Mondjuk 20 évesen is szupererzekeny voltam.
2023. ápr. 27. 11:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondd magadban, hogy ez a szerencsétlen de nagyon fontosnak akarná érezni magát. Úgy osztja az észt, mint ha lenne neki. Szóval fordítsd át magadban. Ne a szándékát érje el az okoska (hogy rosszul érezd magad), hanem röhögj rajt egy jót.
2023. ápr. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!