Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi miatt lehetnek ennyire...

Mi miatt lehetnek ennyire szélsőséges és brutális hangulat ingadozásaim?

Figyelt kérdés
Kicsi korom óta erős hangulat ingadozásaim vannak. Befolyásoló tényezők nélkül. Vannak napok amikor megszólalni sem bírok, nehéz felkelnem vagy bárhová is elmennem, egésznap sírhatnékom van, nagyon feszült vagyok és mérges .Aztán úgy ébredek másnap, hogy nagyon sok mondanivalóm van, be sem áll a szám és tele vagyok energiával megmásznék egy hegyet 4x, táncolok énekelek bármit. Nagyon erősen érzem, hogy boldog vagyok,és bármire képes. Akkor is ha semmi sem történt. A rosszabb napjaimon pedig, határtalan szomorúságot,hogy reménytelen és értelmetlen az egész életem. Nehéz, de teljesen normális életem van, jó környezetben, stabil anyagi állapottal. Szóval elkezdtem gondolkozni, hogy mit tudnék ezzel kezdeni vagy mi az oka. Van olyan aki hasonló állapotban van?

2023. febr. 21. 17:42
 1/1 anonim ***** válasza:
90%

Az első válaszolóval ne foglalkozz, szegénynek nagyobb baja van még tőled is. Konkrétan annyira nincs élete, hogy ilyen helyeken trollkodik, itt éli ki a saját nyomorát.

A kérdésedre válaszolva:

Voltál már szakembernél? Ha nem, akkor ajánlom, hogy minél előbb keress fel egyet. Interneten lehetetlen diagnózist felállítani, így csak halkan jegyzem meg, hogy az alapján, amit leírtál nekem Borderline-szindrómának tűnik. Náluk van olyan tünet, hogy egyik nagy majd kicsattannak az energiától és a boldogságtól, másnap pedig szinte hozzájuk sem lehet szólni. Ha tegyük fel az, akkor se keseredj el. Annyi ember küzd mentális problémával, betegséggel, te magad sem gondolnád, hogy valójában hány embert érint. A borderline-szindróma gyógyszerekkel jól kezelhető. Az elején biztos nehéz lesz, mire eltalálják a számodra megfelelő gyógyszert, de utána 100%-ban normális életet élhetsz, már jól kezelhető mentális betegség, de mint mondtam, amit írtam ne vedd 100%-nak. Hangsúlyozom még egyszer, csak szakember állíthat fel diagnózist, éppen ezért minél előbb kérj időpontot. Kitartást kérdező!

2023. febr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!