Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi volt velem az éjjel?

Mi volt velem az éjjel?

Figyelt kérdés
Tegnap össze-vissza 4 xanaxot vettem be, utoljára kb. fél órával lefekvés előtt, aztán vettem még 1 növényi alapú gyenge altatót is. Lefeküdtem aludni, elaludtam, aztán úgy 2 óra múlva arra ébredtem hogy nagyon rosszul vagyok, hányingerem volt, nagyon szédültem és nem tudtam felkelni sem mert hallucináltam közben, ha ébren is voltam, akkor is hallucináltam, de közben éreztem hogy alszom vissza, nem bírtam ébren maradni és nagyon hányingerem volt. Végül elaludtam, aztán később megint felébredtem, de már nem voltam rosszul.

2023. febr. 3. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Ha megismétlődik nem ártana felkeresni az orvosod. A gyógyszerből csak annyit vegyél be amennyi elő van írva.
2023. febr. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Szia! Túl sok Xanax! Nem szabad ennyit bevenni ! Jó, hogy nem lett nagyobb bajod belölle! Ez a hallucináció többször is előfordult már?
2023. febr. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Túl sok gyógyszert vettél be, ez ilyen mennyiségben nem egészséges!
2023. febr. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem mindegy, hogy 4 szem 0,25mg-ost vagy 1mg xanax vettél be?
2023. febr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1. napi max 3 volt előírva

2. még sosem hallucináltam

3. 1 szemmel vettem be többet mint amennyit szabadott volna

4. 0,5 mg

2023. febr. 3. 21:26
 6/7 anonim ***** válasza:
29%
Korábban is vettél már be? Nem lehet hogy érzékeny vagy rá?
2023. febr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem

fogalmam sincs

2023. febr. 3. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!