Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem megy a mosolygás?

Miért nem megy a mosolygás?

Figyelt kérdés

van barátom. akit szeretek és viszontszeret. csak hétvégente találkozunk. és csak vele vagyok boldog. amikor nincs velem még mosolyogni se bírok. ha együtt vagyunk meg állandóan nevetek. hét közbe van h legszívesebben leülnék és jól kisírnám magam különösebb ok nélkül. Ő a legjobb dolog az életemben és most boldognak kellene lennem. szárnyalnom kellene, de helyette tiszta depis hangulatom van. de csak ha nem vele vagyok. miért??


16/L


2010. okt. 3. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert totál bele vagy zúgva, nem látod a fától az erdőt. Ha nincs melletted depis vagy! Próbálj meg változtatni ezen, légy boldog, legyél feldobott. Amikor szerelmes voltam rettentően fel voltam dobva, és ez kihatott az egész egyéniségemre, és inkább vidám voltam, mint szomorú.
2010. okt. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, azért, mert hiányzik. Mióta vagytok együtt?
2010. okt. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kicsivel több mint 1 hónapja
2010. okt. 3. 21:45
 4/4 anonim ***** válasza:
jaajj hát akkor még a rózsaszín ködös fejezetnél vagytok!:) nyugi nincs semmi bajod csak totál szerelmes vagy!:) Ez múlni fog idővel, mármint a depisség. És mint, ahogy az előttem szóló mondta, gondolj jó dolgokra örülj, hogy melletted van, és arra, hogy milyen jó lesz hétvégén együtt lennetek!
2010. okt. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!