Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék ha már enni se...

Mit tehetnék ha már enni se tudok a szorongás miatt?

Figyelt kérdés
Régebben már küzdöttem ezzel a problémával akkor is gyógyszert szedtem ahogy most is, de gyógyszerrel is annyira keveset tudok csak enni. Néha sikerül reggeliznem meg nagyon minimálisan ebédelnem, de ahogy leülök enni rögtön rámjön a gyomorgörcs, a torkom is összeszorul, pár falat után hányingerem lesz és csak órákkal később tudom folytatni az evést. Most felkeresek egy pszichiátert. De nagyon kíváncsi vagyok olyan emberek véleményére akik hasonló problémával küzdenek/küzdöttek.

2023. jan. 14. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
mi a szorongás alapoka?
2023. jan. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Konkrét dolgot sajnos nem igazán tudok mondani. Eleve van egy erős fóbiám a hányástól és maga ez a gyomor fájdalom rátesz, generalizálom magamban. Viszont ami úgymond kiválthatta az utóbbi időben hogy infulenzás voltam, étvágytalan emiatt és fájt is a hasam tőle, majd erre erősen rástresszeltem és kiújult nálam megint ez a probléma. Már több mint egy hete meggyógyultam az infulenzából de a szorongásom fentmaradt és egyeltalán nem tudom kezelni. Nagyon el vagyok keseredve
2023. jan. 14. 17:50
 3/6 Balogh Zsozsó ***** válasza:
12%
A szorongásra milyen gyógyszert szedsz?
2023. jan. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jelenleg 0.5mg frontint napi 3x. Sajnos enélkül konkrétan képtelen vagyok lenyomni egy falatot is a torkomon ennyire szorongok, így se sokat tudok enni de több mint a semmi
2023. jan. 15. 11:55
 5/6 Balogh Zsozsó ***** válasza:
0%
Szerintem ha ennyire mélyen beleestél a szorongásra ez kevés. A xanax csak nyugtat, a szorongást nem.szünteti.
2023. jan. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A frontin nem nyugtató hanem szorongás csökkentő, pont azért szedem. Segít is, de így is keveset eszek. Igazából engem tényleg olyan ember segítsége vagy véleménye érdekelne aki hasonló cipőben jár.
2023. jan. 15. 20:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!