Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon szarul vagyok! Mit...

Nagyon szarul vagyok! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szeptemberbe uj iskolába kerültem, de sajnos rosszul választottam.Nagyon sok hülye jár abba a suliba és nagyon rosszul érzem ott magam.Gáz az ha már a hétfőre gondolok, hogy iskolába kell menni már rosszul vagyok?Szerintem az!És a kedvem is rossz egyre roszabb egyszer jó/jobb kedvem van másszor pedig sitni tudnék.Voltunk bent egy gimnáziumba de az igazgató azt mondta hogy nincsen sajnos hely.Ezt meg kérdöjelezném, de mind 1.Jötek még szoba más iskolák is de ezek se olyan szimpatikusok meg a gimi közelebb is lett volna.Hát már attol félek hogy depressziós leszek.Mit csináljak?. a jelenlegi osztályom is nagyon rossz meg maga a környezet is.Előre is köszönöm!
2010. okt. 2. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor menj el a jegyzőhöz és tőle kérd el a hivatalos jegyzéket, hol mennyi hely van még! (nála kell lenni)
2010. okt. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sok támpontot nem adtál a leveleddel. Gondolom elvégezted az általánost, és tovább szerettél volna tanulni. A jegyeid meg nem olyan jók, hogy kapnának utánad a gimnáziumok. Így szakiskolába kerültél, vagy iparitanulónak. Itt bizony alacsonyabb a követelmény, meg a hallgatók végzettsége is. Írtad, hogy jöttek szóba még más iskolák is. Vagyis nem egyedül döntöttél. Sztem mondd el a szüleidnek, hogy nagyon rosszul érzed magad abban az iskolában, és keressetek másikat. Írjál e-mailt, hátha tudok valamilyen tanáccsal segíteni.
2010. okt. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha azt mondja hogy nem akkor biztosan nincs hely.csak az a furcsa hogy a 3 évfolyamban 34en 36an a harmadík osztályban pedig 37en.nem tudom mi lenne a jó.nagyon kész vagyok.várom még a válaszokat.
2010. okt. 2. 23:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen olyan sulikat kéne a szüleiddel felkeresni, ahová a jegyeid alapján bekerülhettél volna. Mert olyan suliba nem fognak csak úgy átvenni, ahová első körben esélyed sem lett volna. Így első hetekben nehezebb lesz a dolgod, mert még nem nagyon vannak jegyeid, amik alapján dönthetnének a másik iskolában. Ha az igazgató azt mondta nincs hely, akkor 1. nincs hely, 2. nem akart megbántani azzal, hogy nem voltál elég jó tanuló.
2010. okt. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ismerős érzés:S pont ugyanígy voltam az első gimis évemben...utáltam az osztályt,az iskolát, a tanárokat. majdnem sulit is váltottam. De aztán rájöttem, hogy erősebb vagyok annál, hogy megfutamodjak a problémáim elől így inkább maradtam.És abban sem voltam biztos,hogy máshol jobb lenne. A 10.osztály az nagyon jó volt. addigra megismertük egymást, hülyültünk, összeszoktunk, megtaláltam a saját kis baráti körömet az osztályban. most már 11.-be járok.most már inkább a nyelvvizsgára és az érettségire(az azért később lesz/2012/) készülök,ezekért izgulok.

neked pedig kitartást és sok sikert kívánok!!!

próbálj barátokat találni az iskoládban:)

2010. okt. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező: Ne haragudj, nem bántani akarlak, de a hozzászólásod nyelvtanilag is érthetetlen. Olvasd végig magad is. Lehet, hogy te így gondolkodol, de nem így írjuk le, amit közölni akarunk.
2010. okt. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!