Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nincs kedvem semmihez, bele...

Nincs kedvem semmihez, bele vagyok fáradva mindenbe, mit tegyek, hogy legyen kedvem?

Figyelt kérdés

Közgazdaságtant tanulok, de utálom az egészet, én azt se tudom mit keresek ezen az ágon, most vagyok 11.-es, de azt érzem nekem nem fog menni a szakmai vizsga. 3 tantárgyból bukásra állok, nem tudok javítani sem, mert a számításokat nem is értem. Nem tudom mikor melyiket használjam, meg hogy egyáltalán evvel mit számoltam ki.

Ráadásul nem akarok egyáltalában irodában dolgozni, jobban szeretek kint lenni, fizikai munkát szívesebben végzek a hidegbe, mint bent legyek az irodába egy helyben.

Anya folyamatosan szid, mert "rossz" tanuló vagyok, de már bele fáradtam. A tanárokat se érdekli, hogy segítsenek.

Nem szeretnék végzettség nélkül maradni, de nekem nem fog menni ez a maradék 2 (másfél) év.

Utálom az osztályomat is, nincs barátom mindenki olyan nyápic, komolyan ezek sikítanak egy poloska miatt. Minden irányból idegesítenek. Szóval utalok iskolába lenni, utálok otthon lenni, az utcán meg ettől többet nem lehetek. Hamarosan költözhetek el itthonról, de addig ki kell valahogy bírjam. Mit javasoltok? Mit tegyek, hogy ne érezzem magam ennyire nyomoréknak?

18l


2022. dec. 5. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Pedig végezd már el a sulit. Ki kell birní ezt a pár évet aztán jöhet a munka de nehogy azt hidd hogy ott majd hú de nagyon jó lesz. Talán depressziós vagy akár csak én csak nálam úgy van hogy néha észre sem veszem hogy a földet bámulom...ez van. Ajánlanak itt pszhiológust meg pszhiiátereket nah hagyjuk már egy beszélgetéstől nem fog megváltozni a hangulatom. Meg kellene találnunk az életben azt ami örömet okoz de eddig nincs olyan. Talán egy párkapcsolat de nekem még az se megy. Unalmas minden. Sokszor gondolok arra hogy elkéne menni valami hídra azt átgondolni az életemet azt leugrani a rákba mint most sokan ezt teszik. Igy is úgy is meghalunk.
2022. dec. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én képtelen lennék az öngyilkosságra. Pedig nekem is sokszor a kés az ereimnél volt... NE tedd meg!
2022. dec. 6. 06:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, még nagyon fiatal vagy, van lehetőséged más szakmát választani. Elhiszem, hogy most nehéz, mert nincs kedved hozzá, de gondolj arra, hogy ha elvégzed a középiskolát még van lehetőséged más szakmát választani. Ehhez azonban egy érettségire mindenképpen szükséged lesz. Nem kell irodában dolgoznod, ha nem akarsz, a most tanultak azonban hasznodra lesznek később. Próbáld meg elképzelni, hogy mi az a szakma, amiben jól éreznéd magad, amit szívesen csinálnál? És menj tovább ebbe az irányba. De a mostani iskoládat ne add fel, tarts ki, ha nehéz is. Sok sikert kívánok neked!
2022. dec. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!