Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak hogy kicsit...

Mit csináljak hogy kicsit vidámabb legyek?

Figyelt kérdés

Skizofrénia a betegségem és az a baj hogy már annyira nem jó az állapotom, semmi nem tud örömet okozni, az sem hogy fizetésemelést kaptam, az sem hogy hamarosan messzebbre utazok, semmi örömet nem vált ki, csak folyamatosan szorongok valami miatt, de azért megpróbálok teljes életet élni, azért szerveztem egy utazást. Lehet így örömérzés nélkül élni, hogy nem tudok örülni a dolgoknak?

Nem tudok viccelődni, nem tudok ellazulni, nem tudok nevetni mint a többi ember. Nagyon rossz ez. Gyógyszert szedek, de egyebet nem tudok tenni


2022. nov. 12. 15:57
 1/2 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy mereven, gépiesnek érzem a mozgásom és ha olyan. Helyen vagyok ahol sok az ember, kicsit mintha szédelegnék és még jobban szoronganék
2022. nov. 12. 15:59
 2/2 anonim ***** válasza:
20%
Igyál 3-4 sörit
2022. nov. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!