Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, hogy tovább...

Mit csináljak, hogy tovább tudják lépni a múlton?

Figyelt kérdés

Háromszor akartam volna menni dolgozni németbe és anyám mindig beleszolt, hogy ne menjek,minden hülye indokot ki talált.

Itthon meg nem voltam megelegedve a fizetéssel, annak ellenere, hogy 2évig 211orakat le dolgoztam minden hónapban.

Most angliaba vagyok, és nincs bennem az az elszántság, hogy elvalaljak akármilyen munkát,állandóan eszembe jutt, hogy pár éve lett volna ambiciom bármit dolgozni németbe a pénzért és egy fajta élet stilusért.

Nagyon negatív lettem, mintha nem akarnák dolgozni, mindig eszembe jutt, hogy nekem nem kéne elvalani ezt a munkát meg aggódni, hogy legyen munkám, ha anyám nem szólt volna bele az életembe mert tudtam volna elég pénzt össze gyűjteni.



2022. okt. 26. 11:43
 1/8 A kérdező kommentje:

Tudtam volna elég pénzt össze gyűjteni, hogy vidéken vagy egy kis városban házat tudják venni meg egy autót.

Szerintem a kiszemeltem is azért nem akart velem össze jönni, mert olyan férfit szeretne már 31 évesen, aki anyagi biztonságot tud teremteni számára.

Kihat az egész életemre a múlt úgy érzem, megerzik az emberek, hogy valami nem oké velem pszichesen.*

28/F

2022. okt. 26. 11:49
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Hasonlóképpen jártam. Próbálj nyitni a világra és keresd az utad. Én végül megtaláltam és így már igenis rengeteget dolgozok és elvezem is :) Anyaddal kapcsolatban meg pszichologus ki tud rángatni a gondodból.
2022. okt. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A "sorstársakbol" mindig erőt merítek. :)
2022. okt. 26. 13:36
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
:)
2022. okt. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Senior Séf ***** válasza:
13%
Milyen jó, hogy van kire mutogatni a saját motiválatlanságod miatt. Tedd rendbe a bélflórádat, pajti, egyed azt, amire az ember termett, kerüld el az élelmiszeripari vackokat, és megváltod a világot!
2022. okt. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
2. vagyok, miért lettem lepontozva?
2022. okt. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem pontoztam le egyikőtoket sem,valaki más volt.
2022. okt. 29. 11:22
 8/8 anonim ***** válasza:
35%
Gondoltam :)
2022. okt. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!