Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félelemérzet hiánya?

Félelemérzet hiánya?

Figyelt kérdés
Negyedik stádiumú szívelégtelenségből gyógyultam fel pár éve, kb másfél hónapja aktívan dohányozni kezdtem 20-25 szál töltött cigaretta. Koffein gyanánt 2-3 hell és 2 latte néha rámegy. Van hogy reggel 6 kor felkelek és másnap 6 ig fent vagyok mert lenyomom az éjszakai műszakot. Gondolom féltenem kéne az egészségemet, de egyáltalán nem tud érdekelni. 22/f
2022. okt. 20. 00:39
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Legalábbis nem értem miért kéne félni a haláltól, megsemmisül az ember és vége, mindenkinek ez a sorsa.
2022. okt. 20. 00:44
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Pont ez teszi értékessé az itt töltött perceid.
2022. okt. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kegyetlen ez a világ, meg kemény is.
2022. okt. 20. 01:18
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
Mi a kérdés?
2022. okt. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
Hat figyelj. Néha, sőt sokszor tényleg szar létezni, de senki sem tudja mi van utána. Én remélem, hogy nem ennyi és vagy jön másik menet vagy bármi más, ebbe most nem megyek bele, de a jelenlegi életed is élet. Vannak akik szeretnek és biztosan te is fontosnak találsz egy két személyt. A haláltól magától nem felek. Mindig is azt gondoltam, jön, ha jön, csak ne szenvedjek. Majd jött egy teljesen váratlan ember az életemben, azóta van értéke az eletemnek. Tehát igen is bánnám, ha vége lenne. Nem mondom , hogy 100% és rad is vár valaki, de nagyon nagy esélye van és 20 év :))) amno én is azt hittem ez sok de nem . Gyakorlatilag csomó idő áll elotted és rengeteg lehetőség. Egyrészt te alakítod, másrészt ami jön. Szerintem érdemes spekulálni . Hidd el, egy nap meg bánni fogod azt a 20 szál cigit… mert tovább akarsz élni olyanok miatt, akiket most nem is ismersz. Legalább adj egy esélyt ennek :)
2022. okt. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én még a harminc éves kort is sokallom, semmi jövő nincs előttem.
2022. okt. 20. 01:56
 7/12 A kérdező kommentje:
A nikotin és a koffein a legfőbb örömforrásaim mostanság, meg a gaming, bár az örök.
2022. okt. 20. 01:57
 8/12 A kérdező kommentje:
Lehet 20 év múlva még rosszabb lesz minden
2022. okt. 20. 02:04
 9/12 A kérdező kommentje:
Szóval a legjobbnak látom azt tenni amit élvezek, az is lehet hogy holnap elüt a busz vagy hasonló azt kampec.
2022. okt. 20. 02:13
 10/12 anonim ***** válasza:

5 voltam. Hat amúgy részben igazad van. Tehát lehet elüt egy busz, vagy bármi és nem leszel. Szóval részben ér bele szarni az életbe, részben meg nem :D én 20 évesen konkrétan öngyilkos akartam lenni, és full ralis gondolatokkal. Most kb lekopnem magam. Nem

Azt mondom, hogy minden jól

Megy, de egy olyan életet elek, hogy van értelme. Én csak annyit akartam. Add meg magadnak ezt az esélyt :)

2022. okt. 20. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!