Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szociális fóbia esetén,...

Szociális fóbia esetén, mennyire jó döntés beállni egy csapatba sportolni? Mondjuk foci, box, úszás, futás melyik lenne ésszerűbb?

Figyelt kérdés
2022. szept. 11. 21:52
 1/4 anonim válasza:
Nem hozzáértő véleményem szerint, jó döntés valamilyen társas sportban részt venni, mert akkor társaságban vagy és a játékra összpontosítotok, és a sportról lehet beszélgetni, ahelyett hogy sztorizgatni vagy cseverészni kelljen olyan dolgokról amikben nem érzed magad kényelmesen (legalább is a legelején). Nekem segített, aztán később azok felé tudtam a legkönnyebben megnyílni akikkel együtt sportoltam. De az én esetem nem volt nagyon súlyos, és idővel "kinőttem belőle", amikor olyan problémákkal szembesültem, hogy nem engedhettem meg magamnak, hogy azzal foglalkozzak, hogy mit gondolnak rólam mások. Azóta eltelt idő, és újra jobban elszigetelve élek, mint szeretnék, de már nincs bennem szorongás mások környezetében, csak egyszerűen nem találom a társaságomat. Mindenesetre, mégegyszer ezt a véleményt csak a saját esetemből vonom le, nem biztos, hogy rád is alkalmazható. Pánikrohamaid is vannak társas szituációkban?
2022. szept. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gyakran van heves szívverésem idegen szituációban, esetleg enyhébb remeges, velem is ez van hogy foglalkoztat mit gondolnak rólam mások, meg hogy biztos néznek stb
2022. szept. 12. 05:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Menjel vmilyen csoportos sportra!! Igazad van.
2022. szept. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benne biztos hogy jó ötlet, de lehet ha rá szánom magam és elmegyek, teljesen megvaltoztat ad egy löketet, +össze ismerkedek több emberrel
2022. szept. 12. 09:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!