Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szegeden hogy juthatok segítsé...

Szegeden hogy juthatok segítséghez?

Figyelt kérdés

Egyre rosszabbul vagyok és úgy gondolom ideje segítséget kérnem. A háziorvosom nem a legkedvesebb, őt ezzel kapcsolatban nem merem felhívni. Váltás sem lehetséges mivel, akkor előbb-utóbb kiderülne otthon hogy én járok ilyenre.

Hogyan tudnék pszichológushoz járni Szegeden? Hol tudok időpontot kérni? Rákerestem de többet is feldobott és nem tudom melyik az, ahol nem kell fizetni csak tb-t megadni.



2022. márc. 29. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A szakrendelőben lévő pszicziátriai szakrendelésre mehetsz beutaló nélkül, és ő tud továbbutalni TB-s pszichológushoz.
2022. márc. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez a pszichiátriai szakrendelésetek. Pszichológushoz nem tudsz közvetlenül bejelentkezni, először egy pszichiáterrel kell beszélned.

[link]

2022. márc. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!