Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van okok a félelemre?

Van okok a félelemre?

Figyelt kérdés

Fel merült bennem, hogy félnem kell e?

Pár éve egyszer már el adtam a hajam. Akkor nagyon könnyedén ment a dolog. El mentem a fodrászhoz, délután jött a hajért a vevő. Fizetett el vitte pont.

Most viszont egész más. A mostani vevőnek nagyon furcsa kérései vannak. Pl. El akar vinni a kocsiával egy házba ahol a barátnője szertené le vágni a haja. Mikor mondtam, hogy nem ülök be idegen ember autójába sértve érezte magát és ki kérte magának. Mondtam, hogy fodrászatba megyek és oda jöhet ő is, de külön utakon. Nem ülök a kocsibába. Végül bele nyugodott. Utána közölte, akkor is ott akar lenni amikor vágjuk a hajam, és végig fotózni akar. Ebbe bele mentem.

Meg szeretné mondani milyen ruhába menjek, kifejezett kérése, hogy sportos melegítőbe menjek. Ez egyáltalán nem értettem, el mondása szerint csak azért mert neki az tetszik.

Nagyon sok üzenettel bombáz, mintha mi évek óta ismernénk egymást úgy írogat nap mint nap.

Kissé fura a helyzet. Holna megyünk a fodrászhoz de kifejezetten félek tőle. Ki mit gondol?



2022. márc. 28. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon vigyázz!! El se mennék így még a fodrászhoz sem. Ha mégis elmész, ne egyedül. Ki tudja milyen abberált lehet.
2022. márc. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szolj, hogy meggondoltad!!
2022. márc. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ti úgy látjátok akkor, hogy valami nincs rendben!

De mit gondoltok mit akar?

Egyébként nem egyedül megyek jön velem a férjem is.

2022. márc. 28. 22:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Veszélyes nagyon.
2022. márc. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyilván nem normális... Teljesen aberrált kérései vannak.

Te is érzed ezt, hiszen félsz. Megéri? Én javasolnék egy másik opciót. Megírod a vevőnek, hogy beteg lettél/covidos lett a férjed/rendkívüli értekezletre hívtak be (...), ezért nem tudsz most fodrászhoz menni. Később viszont elmész a fodrászhoz, ő pedig levágja a hajadat a vevő jelenléte nélkül. Utána találkozol (a férjed kíséretében) a vevővel, átadod neki a hajat, fizet és vége. Ha bármilyen elérhetőségen keres, letiltod. Ha ez nem felel meg neki, akkor egyértelkű, hogy egy zakkanttal van dolgod. Keress másik vevőt, sokan szeretnének hajat venni.

Ha mégis bevállalod holnap (ma), akkor ne menj sportos melegítőben! Az ilyeneknek nem szabad megadni amit kérnek. Még véletlenül sem szabad úgy éreznie, hogy ő diktál!

2022. márc. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!